Prijava

andjelkons obasjava sve nashe domove

Шоми
швеца ми се нешто изјада а мени на конпу у позадини блеји вујаклија баш на анђелконс слици и само сам јој кратко одговорио - нек те анђелко нс чува! ево гледамо се ко у индиској серији већ 10 минута нико ни да трепне

sedim brt na školjci i pišao sam kad kenjao sam početi i kad ovo pročitah tako sam se jakim mlazom upišao da ne veruješ, a bedak je što mi je mali tuki pa mi zpadne negde ispod daske i onog keramičkog dela pa se od siline mlaza pišaćka provukla i sve sam si zapišao listove i trinirku

deky_aod presvlači se

Deky ja pre 5 dina fazon dođem kući pijan ko zver i sednem na šolju ko u cara da pišam. Rokam 3 minuta i tek izvalim da pišam između plastike i šolje. Sve mokro, lone, gaće, noge jedva sam se oprao

Da li je realno da ta tema jos nije otkljucana?
Je li moguce zakljucati jednu od najoperativnijih tema na citavom sajtu na nekoliko dana?
Koji ste vi nubovi adminski...
Sto je uopste i zakljucana ta tema? Sta moze toliko da se desi da se ta tema zakljuca?

mussachija za moderatora

https://www.youtube.com/watch?v=Xy34pWbInFg

требали су жаби да пусте ово да плеше

ДЕ ЈЕ ОНАЈ ГИФ СА ГЊАТОМ И ЈЕЗИКОМ СМУЂЕВА КАД ТИ ЈЕ НАЈПОТРЕБНИЈИ

hahah kakva dva imbecila

ајде не сери, ти си се вероватно пољубио први пут са 22 са неком јадницом и зато тишинчина
пресмешно је и то је то, чуш одма 2 имбецила за децу

pa ti si i kao dete bio imbecil i to si ostao.verovatno te ovaj mali podseca na sebe posto si se i ti ovako ljubio pa ti je sad ovo smesno i simpaticno..na neki pozitivan i nostalgican nacin

idi spavaj mamu ti jebem

ja sam tvoju jebo sto puta