Prijava

Vejve, nemoj sad nastavljati o tome, nije tema za to...

Jesi li ti pročitao tri? Ne vezano za medicinu. Bilo koje tri....

*Nevezano.
Sve sem uslova krvne grupe ispunjavam. Šteta

Nekada sam bio redovan davalac krvi. Danas ne bih ispunio ni srednjevekovne transfuzione standarde.

Do kad se vrsi to testiranje? Ja nisam u mogucnosti da odem od 6-17h, tako da ako moze posle, otisao bih.
Ispunjavam sve uslove

Od 8 do pola 11 ujutru se radi, posle mislim da ne...

Bio sam u ponedeljak da dam trombocite za neko dete. I nisam prosao testiranje. Objasnise mi nesto, vene ovo ono. Nisam bas skontao. Bio je i ortak koji je da kazem sportski tip, nisu ni njemu dali da daje krv. On mi kaze da kad je on bio, fazon pustili su par likova koji su onako, bas u treningu.

Dosta ljudi se odbije kada su trombociti u pitanju, pa je potrebno sto vise ljudi...

Upravo to, Gusti, dosta je da kažem stroži kriterijum nego za obično davanje krvi. Prvo gledaju kakve su vene, jer treba sat i nešto biti priključen na mašinu. Zbog toga u startu vrate ljude...

Veca je i deblja igla za ovo, i traze vene u savrsenom stanju da bi mogli da prebace iz jedne u drugu ako se nesto desi sa ovom prvom. Tako nesto sam ja skontao...

Pa tako nešto, ja se ne razumem baš, znam samo šta su mi rekli tamo...

forget-me-not
Od 8 do pola 11 ujutru se radi, posle mislim da ne...

e pa jbg bas :/

Jbg :( Nezgodno je za sve koji rade...

Ima pseto venu za sve xddd

Meni svaki put vade iz glave jer me boli kurci za ožiljke jer imam dugu kosu. I to im skrenem pažnju na tu opciju, jer mnoge sestre zaboravljaju na to jer se uglavnom to radi kada se bebama vadi krv.
Plus osećaj je blažen.

Akcija i dalje traje...