Prijava

pa ako rezira nedejvidlinch onda ce biti loshe

nema buducnost ovo, zasto moraju da drkaju sve i upropaste

Сваки тибор свог тибора хвали

@tibor
da rezira neko drugi bila ta prica bi...ali rezira dejvid linc koji je sa godinama sve bolesniji

Јел то она серија где се у малом градићу збваном твин пикс рађају сексуално поремећени близанци?

jbt ladno je ovaj post napisan pre 6 sati ahahah cini mi se ko da je proslo fazon 36 minuta

a pazi. ne znam ste primetili da u zadnje 2 godine 90% su neki ributi, nastavci, nema ništa novo. jebote seriju nastavljaju od pre šurnjajs godina pa ko je lud ovde ee

pa makar i da je sranje vredi odgledati po mom misljenju TP trecu sezonu

pa to mora da se gleda..a jel dejvid linc rezira?
znaci rezira..super..ne moze niko da napravi istu atmosferu kao linc..ne verujem da ce to da bude komercijalno sranje..linc je lud

mene do sad nije razotcharao

nece ni sad, nema sanse...covek ima svoj stil i ne moze da radi drugacije..za ovoliko god koliko rezira do sad bi napravio neko sranje tipa The Expendables zbog para, ali nije nikad

ne moze on da napravi neko sranje,nije on od onih rezisera koji siluju stalno,nego ne pravi nista godinama a dotle u svom bolesnog mozgu gradi bolesne ideje i sanja bolesne snove pa rezisa samo ako zna da ce biti epichna prejezivost...

Biću tu da vam skupim suze u bočici kad se razocharate

bicu tu da ti utrljam imdb devetku u facu

Meni jasno omiljena serija. Samo ne znam šta će da dodaju u vezi Lore... Drugo Bob je umro od side. Nekih par mnogo zanimljivih likova neće biti. Ne znam da li je Log Lady živa? U svakom slučaju valja videti šta je Linč istripovao da će se desiti sa Kuperom kog je zaposeo Bob. Biće dobro. Ne može Linč da sjebe to

Imam vremena jedino za kafu.