Prijava

Ostani Avluv. Sunce tuđeg foruma neće te grejati kao vukajlijaško

Nemojte mi nervirati Avvi

И порастао је,
уз то поета,
мада с невеликом,
ал’ озбиљном снагом,
и неку жену
од преко четрест лета,
звао је лафицом
и својом драгом.
— Црни човече!
Ти си гост страшна соја.
О теби кружи давно
та слава мрска.
Бесан сам, разјарен,
и лети палица моја
право у њушку
да му нос размрска.

Ostani Avluv. Sunce tuđeg foruma neće te grejati kao vukajlijaško

Misliš nigde me ovako neće pljuvati i bukvalno mi govoriti svime što uradim Iš!

A i pisala sam i volela da budem samo ovde i nigde više. Kakvi drugi forumi, ne pada mi na pamet.

Nije me ništa uvredilo. Samu sebe sam povredila. Dozvolila sam da me isprovcira Šmokljino mišljenje. Pritisao je okidač. I samu sebe sam upucala po ko zna koji put. Moja realnost je nesnosna a ja moram natrag u nju.

Vidi kakvi ti pjesmu vuk ispjevao, jedno od najvecih lirskih dostignuca vukajlijaskog duha

уђем да прочитам шта се поставило на теми кад оно 53 пут неко вређа аввл она плаче овај теши онај запиткује ало бре не контаминирајте теме молим вас
бар се држите даље фудбала и ЛШ

Jel samo ja ne vidim uzrok problema?

Ok, Smoklja rekao da je namjerno izabrala nasilnika, ona rekla "nisam" i ispricala detalje, Smoklja se nije nadovezao ili nastavljao svoje tvrdnje, odakle tacno drama dolazi

драмица* мора деминутив ја се извињавам

Ok, Smoklja rekao da je namjerno izabrala nasilnika, ona rekla "nisam" i ispricala detalje, Smoklja se nije nadovezao ili nastavljao svoje tvrdnje, odakle tacno drama dolazi

Hahhah ni meni nije jasno

Čuj Šmoklja reko on je inače ekspert za muško ženske odnose.

Hahah smoklja samo izgovorio ovo i otisao na temu fudbal boli ga kurac a avluv pati, eh smokljo otrovne su tvoje rijeci

pa i jesam realno @ejdara

Šmoklja smrt za žene

Ja te muško ženske odnose mogu da sagledam sa pozicije potpune objektivnosti i apsolutnog moralnog autoriteta nepoljuljanog životinjskim nagonima koji vas ostale more i čine vas neobjektivnima da date svoja mišljenja na tu temu.

Bravo Šmokljo, svaka ti dala

neće nijedna nikad, i ja sam se pomirio sa tim, za razliku od nekih

Ja te muško ženske odnose mogu da sagledam sa pozicije potpune objektivnosti i apsolutnog moralnog autoriteta nepoljuljanog životinjskim nagonima koji vas ostale more i čine vas neobjektivnima da date svoja mišljenja na tu temu.

,

Jes, ali je upravo to životinsko što ljude čini ljudima, tako da ćeš dobrim dijelom biti neshvaćen

Budi kao narezak, optimista, videćeš da ste u pravu

Ja te muško ženske odnose mogu da sagledam sa pozicije potpune objektivnosti i apsolutnog moralnog autoriteta nepoljuljanog životinjskim nagonima koji vas ostale more i čine vas neobjektivnima da date svoja mišljenja na tu temu.

https://youtu.be/_uMEE7eaaUA?t=21

Opet ste je oterali pederi