Prijava

Posto je jNy lepo primetio da se na cetu u poslednje vreme prica uglavnom o visinama i tezinama, evo teme gde cete moci da objavite koliko ste teski, visoki, jeste li debeli ili ste mrsavi... jer je to veoma bitno,.. poznato je da je nemoguce pricati sa nekim ako ne znas koliko taj neko ima kilograma.

1.89m, 74kg - realno mršav :)

EDIT: Patike 45 - smrde k'o 49! :)

1.68; 57kg

edit: imam dobre noge:))

187-188 cm uvis, 85 kg. Baba mi kaže da se ugojim, jedna riba mi je rekla da smršam malo, a svi ostali padaju na dupe kad me vide ( ugly sam valjda, pa zato ). Od vrha palca do vrha srednjaka mi je 22cm ( mada ne znam što je ovo bitno ). Stopalo staje u patiku 46. Ostalo preko pvt-a :).

EDIT: zajebav'o sam se za pvt, nemoj neko da je slučajno poslao, cepiću mu 30 minusa :).

166 i 53 kg. :)))
p.s. bh, taj broj ..do srednjaka... e taj broj pomnozis sa tri i dobijes koeficijent inteligencije..to vazi samo za muske..tako sam ja bar cula :))

168 u visinu, 51 u težinu, 86-66-89 u širinu, 22 u dubinu, "u glavu" ne znam koliko imam :p

EDIT: Blek, smršaj :)

Kako dobra tema. xD

172 cm / 58 kg

191 у висину, 82 у тежину.

195 у висину и 80 кила у дебљину... Кажу ми да сам жгољав... Ја фурам свој фазон. Што се тиче патике??? Па рибок може 47 остало све 48..... Код Кинеза не идем немају број за мене. Јел треба још нешто???

Ја сам пре 12 месеци имао 69 кила. :)

p.s.
Bejbe dobra ti je tema..al mora da kazes svoje dimenzije...:)))
nije fora ovako..napalio si masu i cutis.. priznaj nemoj ja da kazem :D

Ha!!! Ima li ko visi!? :P A i patike su 49... :)))

Visina 177, težina 57 kg.

Niska 154 cm, laka 42 kg.

Ja sam negde između pete i šeste dimenzije.

190 цм и око 90 кг.

Едит : ја немам лепе ноге ал' су ми длакаве само их тестера може депилирати.

Коначно! Време је да се ствари разјасне за сва времена, па да се на чету прошири лепеза тема. :)

175 цм и 65 кг. Мож' ме видите и на аватару! :0

Прсте, од сада, банана за висине и тежине на чету. :)