Prijava

A Tuljane, ti i Valdemar ste sa Kosova...???
Pa jeste li stigli preko Bubanj Potoka ili ibarskom?
Šta se od obuće nosilo dole kod vas?
Yassa? Sport? Ili onaj adidas sa četiri šare?

Ako ti nešto znači, rođen sam u Višegradskoj. Nosio sam tad one male slatke cipelice za bebe. Još tad nije bilo patika za nafurane klince, ermaksova i tih sranja. A i nije se po patikama gledalo ko je ko. Više se pričalo oči u oči i gledalo ko je čovek, a ko slina.

Pravi beograđani su tehnički balije, kopilani turkoida iz bg garnizona, a genetski fond je dodatno okađen ugarskim dnka poluproizvodom.

Bg je najnesrpskije mesto u srbiji, a nbg najnehumanije - serem vam se krvavo na betonske petlje i betonske parkove, žgad mi kad vas vidim, deco usijanih platformi.

Valdemare, nemo' mi vređaš tike...!

Ma jebeš tike, nisu one bitne.
Mislim da bi trebalo poslati Teslinu urnu Hrvatima, da ne prlja urbanu srpsku prestonicu svojim štrokavim pepelom. Mišićev grob u Mionicu, Milankovića opet Hrvatima, Andrića u Bosnu, Vuka Karadžića u Tršić, rasterati te seljačine.

Da bre, jedino Isidoru Bjelicu i ovog Jebača Presretača da zadržimo.
Ivana Žigon je već naša stara Beograđanka.

Ju, ju, ju, ju, za kakve je batine zreo ovaj Vo iz kupusa i njemu slični...

https://www.youtube.com/watch?v=-m6IJo9o1j8
molim da svi pogledate ovaj genijalni klip
pravi Beogradjani, podrzhite nashu sugradjanku u borbi za svoj grad!
Hvala!

genijalni hahahah.ne nego je preglup...jbg zna da je akrep pa onda zavarava sebe da je neko i nesto zato sto je beogradjanka, misli da joj je to neki kvalitet..kompleksi..ajde da je ona neki tinejdzer pa da je razumem..ja sam iz grada ti si sa sela i ti fazoni, pa jos ono mrzim narodnjake..ovo ti je mala moja rok en rol

Ivana Žigon je već naša stara Beograđanka.

A ćale joj doneo slovenačko blato na opancima... Ne, ne.

http://www.kurir.rs/sokantna-prica-stadion-partizana-izgraden-na-masovnoj-grobnici-clanak-1145843
Gledaj koju prichu nam prodaje sad.

Bajicu, uljezu, idi u svoj Pichkovac pa vidi gde su i kako gradjeni stadioni, a nas Beogradjane ostavi na miru!!!