Prijava

Иначе, 1867. кнез Михаило је примио кључеве Београда, и тад су га Турци дефинитивно напустили. Ко овде може да каже да му је чукундеда тад живео у Београду, нек се тиме курчи. Остали нек се сете како су њихови преци са празилуком у дупету и блату на опанцима дошли да прљају овај бели град, и нек ућуте.

E, sho se tiche sada Feme, pokojnog Pere opanchara zhene. Ja sam to chitao, razumeo josh davno. Dakle, samo mi je krivo da se ja toga nisam setio.

Fema upravo potvrdjuje ono shto ja pricham. Neko ode sa sela, skine opanke i udje u shtikle i odmah misli da je zgazilo u kulturu, a zapravo jedino shto mozhe da radi jeste da chisti ulice. Gadim se takvih likova i molim ih da vishe ne dolaze. Ima ko da chisti ulice...

mislim da ova prica moze da se primeni u oba pravca...i za dodjose i za starosedeoce

A šta misliš, da li deca tog što je skinuo opanke nose opanke, ili martinke, starke i najke? Odrastao sam po tom Beogradu devedesetih, upoznao sam mnogo rođenih Beograđana majmuna u starkama, martinkama i najkama. Šabani, skinsi, pozerski metalci, pankeri, pseudoalternativa. A svi bar tri generacije u Beogradu. Nema tri grama mozga, trogodišnju srednju, al to je sve urbano... Pa bolje takve da šalju na selo kao u Severnoj Koreji, da sade pirinač, bar će nečemu da koriste.

Koliko sam razumeo, tema je o Radošu Bajiću, licemernom
zadriglom netalentovanom govnaru, koji je prodavao svoju
dosadnu i trulu priču ljudima koji su pomalo nostalgični kada
gledaju ovaj urbani raspad pameti, morala i civilizacije....

Ispravite me, ako grešim.

Ma ermaks je kul ali ove u starkama i pogotovo martinkama treba samo surovo

Isuse, jesi li iz Beograda?
Tema je o takvima seljachinama kao shto je Radosh. Dodjoshi koji nisu skinuli zemlju sa opanaka kad su proshli Bubanj potok. To je tema.

Radoš nije seljačina, on je oportuni kvaziumetnik,
što je mnogo gore.
Naravno pored Kusturice i Bregovića koji su doktorirali
prodaju ciganluka i govana svetu i Srbiji pod firmom srpstva, ovaj je
Teletabis...
A Nele Karajlić je negde između.

такое псето. На листу додају се и рибок пумп и пума диск.

Евентуално и неки адидаси и дијадорице

Dodjoshi koji nisu skinuli zemlju sa opanaka kad su proshli Bubanj potok.

Vo iz kupusa

„Срби могу однијети у Србију само блато коју су донијели на опанцима”

Стипе Месић, 16.8.1990.
Normalno je da ustaše tako govore, ali... jebi ga, brate.

A Nele Karajlić je negde između.

Čovek je bio legenda dok je bio tamo gde je bio, ovde se ofucao.

Иначе, 1867. кнез Михаило је примио кључеве Београда, и тад су га Турци дефинитивно напустили. Ко овде може да каже да му је чукундеда тад живео у Београду, нек се тиме курчи. Остали нек се сете како су њихови преци са празилуком у дупету и блату на опанцима дошли да прљају овај бели град, и нек ућуте.

+ БЕСКОНАЧНО

A Tuljane, ti i Valdemar ste sa Kosova...???
Pa jeste li stigli preko Bubanj Potoka ili ibarskom?
Šta se od obuće nosilo dole kod vas?
Yassa? Sport? Ili onaj adidas sa četiri šare?

e rados nije vredan pomena a kamo li teme.pricamo o dzovanima i djilkosima uopste.ja sam dete sa sela ali sam izrastao u pravog smekera.a ljudi u bg ne pricaju nikad koliko je umnih ljudi iz sela doslo u bg a iz manjih gradova tek da ne pricamo i koji spadaju u elitu bg-a.ne, beogradski dzovani samo pricaju kako su oni urbani i kulturni a dosljaci su brdjani.jeste da je doslo mnogo brdjana u bg razumem i da im to smeta, ali ko je kriv za to?pa bg je kriv za to zato sto pljacka celu srb i onda ljudi nemaju posla, gde da idu nego u bg jer samo tamo mogu da nadju posao..tako da beogradjani su glavni krivci.svi znamo sta nam radi taj bg i kakva je to prestonica

ТУЉАН ЈЕ СА ВРЕЛИХ УЛИЦА НОВОГА БЕОГРАДА, НИКО ИЗ МОЈЕ ЛОЗЕ НИЈЕ СКОСОВА ПОЗЗЗЗ

Treba se vrati prestonica u Kruševac.
Da se preseli i skupština i predsedništvo, sa svim govnarima koji ih čine
i da povedete i Radoša, a ovi bosanci (Kusturica, Nele i Brega) će se
već sami prišljamčiti.
Da i Beograd malo progleda.

Joj koliko loše trolujete pička vam bre materina

ТУЉАН ЈЕ СА ВРЕЛИХ УЛИЦА НОВОГА БЕОГРАДА, НИКО ИЗ МОЈЕ ЛОЗЕ НИЈЕ СКОСОВА ПОЗЗЗЗ

Au, crno dete! Pa to je još gore.
Vi iz NBG geto-a ste oduvek mrzeli prave Beograđane.
Hm?

Ma zajebavam se bre.... pozz.

чедомир јовановић, александар вучић и милутин мркоњић су из београда.

Милош Н. Ђурић је из Славонског Бенковца, Никола Тесла је из Смиљана, ја сам из Книна. Мислим да је све јасно.

hahaha mrka beogradski smeker

I kako je u Kninu?