Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/67988-udari-rasnija?strana=3#post_3293407 HAHAHAHHAH ali ovo sam cuo fazon 2000. zadnji put ahhahaha gde ovo iskopa jbt...jedan od najskechovskijih skecheva u istorija

Ovo je najaktivnija tema koju Eru otvorio je.

ПЉЕКА
Љ
Е
К
А

МИЛЕРАМ
И
Л
Е
Р
А
М

КУПУС
У
П
У
С

БЛАГИ
Л
А
Г
И

КЕЧАП
Е
Ч
А
П

КОЛА
О
Л
А

ЛАЈТ
А
Ј
Т

Prilicno sam shashav u kasnim vecernjim satima :p ;)

Eru daun iyvukao se

Al i da lje ne bih bulju dao da ljubi mi kao frenky dao da ljubi je marko marko yeahbach

nelol tema
hinjska poyy

nema vise imena, nigde ti se nisam obratio, pises kao da sam nesto pisao namenjeno tvojim ocima

Eru Iluvatare, što pržulj si?

jesi gledao film pederi kazu ne? :++P

preskech level chekaonitza se trese : ¬ P

sto je najgore,moj shef bivsi(barem mislim da je bivsi ne znam da me otpustio,moguce da jeste) baca 87 puta klinackije skecheve sa istim ljudima u kravatama,drze neke jake polozaje i kravata odelo sastanci itd i oni na tim sastancima jebenim pricaju skecheve na nivou dece od 6 godina,sretnemo ga mi kako izlazi iz neke prostorije posle sastanka nekog i kaze ,,pita mene tajnekisasastankakomenisamnaravnozapamtdolazi ioimeni6sekundijerkojicemikurac da li bi radije da sam jebach ili frulash i sad ja ne znam sta da mu kazem,sve sto kazem lose je izgleda,gledam ja sta cu,, i smeje se ja reko ,,kakva klopka,, onako smoreno i on u fazonu ,,da,jbt,,

najsmesnije mi je kad vidim sastanciodelakravate likove takve kako bacaju skecheve ribama a ove se onako na silu smeju i cim okrenu glavu naprave najsmorniju facu

yeahbem vam dete svima. rasni je moj brat. kakva je ovo temoa? Rasni brate, ja sam uz tebe!

pravda za rasnog!!!!!!!!!!!!

da li bi radije da sam jebach ili frulash i sad ja ne znam sta da mu kazem,sve sto kazem lose je izgleda,gledam ja sta cu,, i smeje se ja reko ,,kakva klopka,, onako smoreno i on u fazonu ,,da,jbt,,

ahahah

Opa 4 strane, ovo nije očekivao kad je otvarao.

pa s ovoliko tema na forumu se ništa ne očekuje nikad, a i tema je legitimna samo kad je otvori neko kul 8-)

Сантјаго Коровјов
bas kurvanjski pokusaj da steknes "popularnost". Jest da ne volim Rasnog, ali je ovo gej.

Hahhahaha kaže čovjek koji je otvorao par puta teme da se ja banujem...