Дневњак

  1. Preglupost majke mi.

  2. јеботе шта сам ја чекао 7 дана

  3. Ja sam mislio da je to sprdnja da se on zove đorđije stvarno, au...

  4. Predosadno. Nije jadno i transferično kao prošli put, ne može se reći, samo baš predosadno, shvatili zajeb i prešaltali se na drugi kurs pa polako ispočetka. Poštujem to. Makar su svesni koliko je govnjiva prva bila, pa menjaju sad i spuštaju loptu, igraju na siguricu. Dosadno i smor, ali ovo će ovako da prolazi neko vreme sigurno.

    Ovo i ja kažem i zato i mislim da ako nastave ovako i opuste se malo jer se vidi da su još pod grčem opakim (ali osjetno manjem nego u prošloj) da može ispasti solidan Ami G šou sa treš gostima... a Ami G šou uopšte nije tako loš kao što emancipovana studentarija tripuje, tako da ono haha...

    Mada mislim da ako sad kod uključenja neko uzme da ih zajebava da mogu opasno da ih izbace iz takta i da skroz useru emisiju haha

  5. ај зови неко опсујте им бар мајку глибаву досадно је

  6. 0677300400 не наплаћују ако имате минуте за све мреже

  7. koliko goga liči na konja jebote

  8. Jebo bih je i dalje. Možda će da je jebe Đorđije noćas.

  9. DAJTE ONU TEMU S GOVNIMA PA DA ZOVEMO I ČITAMO GLIBANOVE POSTOVE HAHAH

  10. To bi ih povadilo čak, diglo bi kvalitet humora sigurno.

  11. ЗВАЋУ ЈА

  12. Sad ozb ako bude trece epizode neko ce morati da odgovara

  13. Debeli aj podrigni u lajvu molim te.

  14. не могу баш сам демотивисан развојем ситуације

  15. Ahahahah mada bi im to podrigivanje bilo vrhunac emisije

  16. Čak bi im i poziv na foru pozivanja tegija digao humor.

  17. ајде зовите да не испадне да смо чекали џаба недељу дана, да пробамо да извучемо нешто из овога, а онда могу и да укину емисију што се мене тиче.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.