Дневњак

  1. не могу да радим то већ сам тако звао радио мораву није занимљиво а и не могу да држим пола сата док се јаве

  2. зови било ко бар им реците утерам ти мало кад се јаве или нешто

  3. Zanimljivije mi je da gledam leševe kako plutaju Gangom nego ovo.
    https://www.facebook.com/inthenow/videos/765250306958674/

  4. Ajde zovemo svi i koga ukljuce samo pozdravi sve i pita "a gde je ćićo". Mislim da bi crnogorac dobio nervni slom

  5. нек зовне неко и каже, ''ође Никола Пековић......... шалалалала''

  6. ЈА ЋУ ЗВАТИ НЕ БОЈТЕ СЕ!!!

  7. Jel ovo Šešelj sutra kod Amidžija?

  8. ZOVI SVE TI PJEVALO

  9. tačno je onako kako sam mislio, samo mrtvo jadno govno

  10. РЕКЛИ МИ ДА СМАЊИМ ТВ ;(

  11. ova dva klošara su ovde našli svoju koordinatnu tačku univerzuma ali ona dva jadnika blek hol i arijel su još niže pali ovim nego onom prošlom emisijom. Pod uslovom da su i dalje u ekipi

  12. Ili neki drugi carski post s ove teme, ima sećam se onaj kad sere neko iza zgrade i nailazi drugi lik koji sere i gledaju se onako itd. ili onaj pacovljev post s prolivčinom u kadi, hahah, bio bi štos da se pročita pešes postova s one teme

  13. Još kad bi se našao neki gadan post pa da se goga ispovraća u sred studija auuuuu

  14. šta je ovo koji kurac jebem ti majku u pičku odoh sad da se spalim iz protesta ko Jan Palah na sred onog kružnog toka ispred zgrade pinka

  15. Diglo bi im gogino povraćanje gledanost za trostruko u narednoj emisiji, zahvaljivali bi nam javno

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.