Дневњак

  1. brko je još tu smo je sad za šanukom

  2. Gle statiste što su se preteško smorili

  3. al brkati bartender ne zabavlje devojke za sankom....ova jedna zvala caleta da dodje po nju ispred studija

  4. Hahah kako se gledaju on i Goga, još je pita jel došla kolima. Jebače se sigurno.

  5. Au brate :D
    TOREN? NE RAZUMEM VAS

    aahahahh

  6. Sada je ovo samo dosadno..znaci napredovali su... Vise picaka i bice dobro ako crnogorac uzme da jebe gogu

  7. Ali majku mu jebem one curke pored sanka, pa pricaj o receptima za krempitu ili kako pusiti kurac ako nisi domacica vec, nego ni usta ne otvaraju, a prave se da pricaju nesto

  8. A i boli je pička što ne zna baš

  9. sad me goga podsetila na stevcu kad je bio u onoj emisiji....voditeljka ga pita nesto, on ne zna odgovor i onda zacuti i onako kaze ''a jel znate vi da je 24. maja 1965. bio utorak''.....tako i ona kao ne znam sta je torent ali zato znam dobru brzalicu

  10. наши стари глумци као што је милош биковић хаха добро је провуко овај скечић

  11. ахаха ево га мајка му спава, ко је ово?

  12. hahahahahaha ko je ovo

  13. ХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХ КОМЕ ОВО МАЈКА СПАВА????

  14. hahahha ko je ovo bio hahhahahhh?

  15. ДА НИЈЕ РАСНА СЕГРЕГАЦИЈА?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.