Дневњак

  1. Hoce zvati neko ili da gasimo i da se razilazimo?

  2. iskreno da je ćićo sa crnogorcom ovo bi moglo biti solidno

  3. pa kako da zove mejmune kad nijesu rekli da se zove!

  4. ПА НИСУ НИ МЕНИ РЕКЛИ ШТО СТЕ ИДИОТИ? ОКРЕНЕШ БРОЈ ШТО ТИ МАРКО ДАО И ЧИМ ДОБИЈЕШ УКЉУЧЕ ТЕ. ОНИ ЈЕДВА ЧЕКАЈУ ИОНАКО ИХ НИКО НЕ ЗОВЕ

  5. Ahahahaha jbg razočaran sam

  6. pijanista sljedeću sam vodi haha

  7. Imam 3,40 km na računu sad i ja zovem valjda će biti kredita.

  8. Pazle informisi se prvo pa me napadaj mejmune ok?

  9. pominju konje zvonka bogdana haha. A zato nijesi htio da mi kačiš onaj klip je li Bohore? U talu si sa Dnevnjacima pičkooo

  10. Pa ova "zvonko" obrada gaćica je bio dobar štos, da se ne lažemo.

  11. Bolje ovaj što svira klavir sam da vodio emisiju sa gogom.

  12. ПА ТО ЋЕ И ДА БУДЕ НА КРАЈУ. УКРАО ИМ ШОУ ГОСПОДИН

  13. Taj za klavirom razvaljuje.Pevao nekad davno u Nesty Michelle bendu, sa deckom Goce Trzan.

  14. мислим да клавирџија има највише шансе од ових да јебе гогу вечерас, једино ако он њу не одбије

  15. Brate vidi se da lik ima neku harizmu i opušten je. Ovaj ćelavi kao da ima proliv ali mu glupo da izađe kako se ne bi blamirao pred Gogom.

  16. ajoj al je ovaj celavi antipatican lik, tesko ce se on ozeniti

    To je to. Uživo je lik još veći kancer

  17. Još ga ovaj blamira i ponižava hahaha majku vam jebem vukajlijašku vi ste sve ovo zakuvali.

  18. Hahahahah a crnogorca malo poneo ovaj poluflert pa poceo da ugnjetava celavca da bi se jos uzdigo u goginim ocima

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.