Дневњак

  1. УКЉУЧИВАЊЕ У ПРОГРАМ ЈЕ ЗАВРШЕНО ХВАЛА НА РАЗУМЕВАЊУ

    :((((((((((((((((((

  2. ja bas ne primecujem nikakav ni polu flert izmedju njih jeste ludi vi hahahah, da ovo ne govori roki koji pouzdano znam fantasticno izgleda, zapitao bih se dal uopste znate kako izgleda flert

    Provali kako ga gleda i koliko se glupača loži na njegove brđanske fore dok mučeni ćelavac pokušava da dođe do reči:

    Izvin... A sad... Da pređe... Izvinite!

  3. ТО ШТО РОКИ ИЗГЛЕДА ДОБРО НЕ ЗНАЧИ ДА НИЈЕ СМОТАН И ДА НЕМА ПРИЧУ СА ЖЕНАМА :( ЈЕСТЕ МОЈ, АЛИ МОРАМ БИТИ РЕАЛАН... ТАЈ ФЛЕРТУЈЕ СА, ОШ ДАТИ ПИЧКЕ, ИЛИ ДА ИДЕМ ДАЉЕ? НЕМАМ ЈА ВРЕМЕНА ЗА ОВО...

  4. ХАХАХА БОМБАШ! ЈЕСТЕ ИСТИ КО МАЛИ ЈЕВРЕЈИН

  5. како сам разочаран брате

  6. ova riba isla da se iskenja, jedva stigla na vreme na ukljucenje

  7. Hahahah ladno se ufrkisala da nemaju snimak kako se bije sa dečkom?

  8. Pa skontali da ih zovu samo da ih jebu i obustavili.

  9. јеботе које говно од емисије

    рекао сам да ће бити горе

  10. al je glupa ova goga jbt, ne kapira zajebanciju nikakvu, sve njen decko najjaci ne moze da istrpi sto ovaj kaze da je mrka jaci od njenog decka

  11. Gvozden gleda skrguce zubima i kune

  12. Hahahah ali kako ćelavi čita fore koje je on pisao i smeje se sam sa sobom a Đorđije ga prekida E STIGO NAM SMS.

  13. ОГЛУПЕО САМ. ИАКО САМ УВЕК БИО ДЕБИЛ, САД САМ 30% ВЕЋИ ОД ОВОГ ШОУА. ИДЕМ У ДЕБИЛАНУ...

  14. каква малинарка

  15. Јеботе чују им се бубице из ушију.

  16. Koja li je tek sirovina taj njen verenik kad je verio ovako prostu i glupu zenu

  17. jeppen ti brt, a imao sam mega skeč hahah

  18. ТО ЈЕ ТО. ПОСЛЕДЊИ ПУТ САМ ГЛЕДАО, ХВАЛА БОГУ.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.