Дневњак

  1. ovo su ugasili pozive jer čita Ariel temu i viđeo da zovemo ja i Bač hahah

  2. Hahahah strašno koji treš. Ćelavog da šutne i biće emisija vrh.

  3. Puzzle-Fox
    ovo su ugasili pozive jer čita Ariel temu i viđeo da zovemo ja i Bač hahah

    ОВО НИЈЕ НЕМОГУЋЕ

  4. 2,7gb dal da dižem na net snimak?

  5. evo svega mi sad ce sve za ljubav da mi deluje kao najduhovitija emisija ikad...pogotovo sto je neki Stevan u prvom prilogu

  6. угасили позиве јер краће траје емисија

  7. Katarina Sismanovic - dama
    Goga Sekulic - seljancura

  8. hladan.krompir
    2,7gb dal da dižem na net snimak?

    НЕ

  9. ма окачиће овај снимак на званични канал немају разлога да не окаче

  10. Hahahah strašno koji treš. Ćelavog da šutne i biće emisija vrh.

    Ovo, ali baš realno... Crnogorac jeste kljusina ali mislim da bi bio super sagovornik za ove treš goste a da to opet bude relativno politički korektna emisija haha
    Samo da se otarase onih retardiranih skečeva "top 5 umotvorina" i "na koga liči Đani". Eventualno mu dati Ćića ali da Ćićo baš baš bude u nekoj potčinjenoj poziciji ono smo kao neki retard nebitni i bilo bi okej dok god dovode treš sagovornike

    EDIT: I da, ćelavog šutnuti naravno ili ga staviti tamo da sjedi za šankom kao neki nebitni lik sa kojim se svi sprdaju ono

  11. СЛИКА ЗА АВАТАРЕ! ХАХАХАХА

  12. Goga je u vezi sa Urošem Domanovićem, momak je zvijerina brazilske džiu džice u Srbiji i Švicarskoj, mislim da je smeđi il čak i crni pojas (smeđi je sigurno, to znam, ne znam dal je dobio crni u međuvremenu). Kakav kurac Đorđije i flert, on njoj nogu ne bi mogao da digne a ne da jebe....

  13. http://i.imgur.com/rF06rKd.jpg
    Kako sam urban. Naočare, bradica, obrijana glava, zelena konvers majica, sako, starke i farmerke. Glasam za Sašu Jankovića. Pišem scenario za jednu emisiju na pinku, rušim sistem iznutra. Hobi mi je pljuvanje po sopstvenom narodu. Na jesen idem u Holandiju da se venčam sa svojim dečkom.

  14. šta mi priča hleb tonus da je došao još neki treći u emisiju, mislim pored ove dvojice neki treći iz prošle, koji

  15. pa goga je 180cm, tako da i nije neka ogromna zver

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.