Prijava

Realno, odlično bi bilo. Ne da dovodiš Đanija zajebanta, nego ove, jače likove malo. Pa njih podjebavaj.

Jače? Da dovedu onog ćelavog što je bodibilder što je plakao kako se zove

A ne mislim fizički jače. Nego onako, nekog zajebanijeg koji neće da se zeza kao Đani.

Ах Пазле, како си ме само зајебо, свака ти част. :)

Džikić/Bogdanović/Pavlović + Taurunum avatar za Bombilija.

Očekivao sam da ćete me odmah provaliti hahah

Plitki smo, tvoj skec je imao dubinu xd

шешељ би оберучке прихватио учешће у емисији јер је атеншн хор а и иду избори па му два сата лупетања на тву значе много

шешељ би оберучке прихватио учешће у емисији јер је атеншн хор а и иду избори па му два сата лупетања на тву значе много

Da, ali za samopromociju. Ne bi sedeo 2 sata da ga neko poserava, da sluša bedne skečeve i glupiranja i da ga ponižavaju.

Bilo bi lepo da razjasni i obrazloži odluku Vojvode Đujića da čistokrvnom hrvatu da titulu vojvode. Jeste on popljuvao hrvate, ali krv je krv.

I da razjasni zašto je od časne titule napravio cirkus da je imaju kojekakvi likovi. Mada me ne bi čudilo ni da ovima usput dodeli titulu.

па није шешељ ђани да не сконта кад неко покушава да га сјебе, једном реченицом би сасекао то на старту и убудуће водио главну реч

Bradonja se najvise trudio da izgura to do kraja, odradio je ceo show profesionalno, cak se onako usiljeno smejao na Djanijev vic kao to Djani to smo i hteli od samog pocetka, Milakovic je skapirao jos u prvom kvartalu da je u pitanju fijasko i nije imao snage ni za smeh, debeli mesar se zakacio sa Djanijem od muke, ova dvojica su pravili grimase u fazonu daj nek se nesto desi da se ovo prekine -tako da ova karta zasluzeno ide djeticu

mitrovicu su se tokom prenosa toliko znojila muda da je umesto njih hteo da pusti snimak uvidjaja kad je onaj njegov sin ubio devojku kolima

meni ove pazlove karte idu na kurac, jer nemam pojma o čemu se radi.

* пробај да назовеш мајку телефон да ти удијели неки користан савјет шта и како даље.

Не би лоше било убацити.

vec su isplanirali u sebi da su se obezbedili za ceo zivot, da ce postati slavni, toliko ce da kreiraju humor scenu srbije da ce sve pevacice, a pogotovo milica pavlovic i sandra afrika hteti da se jebu sa njima, kako ce da ih zovu da snimaju filmove sad, kakav ce samo BUM da naprave sa emisijom na citavom balkanu, a mozda postanu i prvi srbi poznati i preko bare sa svojim jedinstvenim humorom...i onda se desi ono

mitrovicu su se tokom prenosa toliko znojila muda da je umesto njih hteo da pusti snimak uvidjaja kad je onaj njegov sin ubio devojku kolima

хахаххахахахахахах

Majka tj Zeljko pustio sirenu kao ok aj zavrsavajte dok Djani nije otisao sam, emisija se RASPADA a oni se drze plana - nokia, kolut napred i sta ako udare bugari

I onda kazes nemoj dosta je, pa kako brt