Дневњак

  1. Ček bre, ovo Ćićo iza Doge?

  2. НАДАМ СЕ РОЂО ДА ЈЕ СЕДМА ЛИГА У ПИТАЊУ. ЈЕСТЕ ЋИЋО ЛАЖНИ РЕПЕР И ГОГА ЛАЖНИ ЏОИ РАМОН

  3. Чак ако је ово говно Изведи ме и прошло, док прођу рекламе биће 23:30 таман. хд

  4. Чак ако је ово говно Изведи ме и прошло, док прођу рекламе биће 23:30 таман. хд

    КОД МЕНЕ БИСОЛВОН РЕКЛАМА НА МОМ ПИНКУ :( БИСОЛВОН ЈЕ ТУ КАШАЉ ВИШЕ НИЈЕ

  5. noletu i jeleni sekta sprema osvetu - skandal

  6. Da, očekuje se da svakog trenutka zadebitujem po travnatim pašnjacima majke Engleske. Nosiću ispod dresa majicu sa Gogom Sekulić koja nosi majicu Ramones. Inače iz Čangre su mi odgovorili da je završen prelazni rok jbg. Ali videćemo kako ću proći na probi kod Sir Jana Evansa.

  7. IDEMO LJUUUUDIII KAKO ĆEMO LJUTO DA IH TROLUJEMO AAA :-DDDDDDDD

  8. PIH I dalje ono sa andrijom miloševićem...

  9. GOGA CE IH IZVADITI OVO CE BITI NJIHOV DZINOVSKI KORAK UNAPRED

  10. Znam da je greh ubiti pčelu ali ovo govno što vriči HERBIKO SA MEDOM bih spalio brenerom.

  11. e kurca baka večerala, ipak je u pola

  12. Najozbiljnije brate, bolje neki šou da organizovali kao Šoder lista što je bila. Voditelji da budu Radiša Radašin i Žika Obretković. Prvi gosti da budu Đoković i Vučić.

  13. ЧАНГРА ОДГОВОРИЛА! ШТА ТИ ЈЕ ГОЗО БРАТЕ МОЈ... ОЗБИЉНА ДРЖАВА

  14. Роки Билбао™
    Najozbiljnije brate, bolje neki šou da organizovali kao Šoder lista što je bila. Voditelji da budu Radiša Radašin i Žika Obretković. Prvi gosti da budu Đoković i Vučić.

    ПА ОВО БИ ЗАПАЛИЛО ПИПЛМЕТРЕ. БЕЗИДЕЈНИ СУ. НИКО КАО БИЛБАО!

  15. Mogu da zamislim Žiku kako svira u dvojnice i prekida Vučića dok sere.

  16. Znam da je greh ubiti pčelu ali ovo govno što vriči HERBIKO SA MEDOM bih spalio brenerom.

    Meni je ono baš slatko haha

  17. Ajde Al Pacino mici se jadan

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.