Дневњак

  1. Pitanje je kako uopste pronaci ovakav klip u moru video klipova na jutubetu

  2. da li ste spremni bracjo?!

  3. ЧЕК СОРАЈУ ДА ПОГЛЕДАМО МАЛО ПЕЗОСЕ. СТРПЉЕЊА.

  4. Kakva je majku joj jebem, ja da se sredim malo pedeset puta bih bolja pička bio.

  5. јебем ти ал је пинк лоша телевизија нисам досад ни пуштао

  6. Kakva je majku joj jebem, ja da se sredim malo pedeset puta bih bolja pička bio.

    http://youredm.youredm1.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2016/10/mia-khalifa.png?x97231

  7. ХАХА ПА ТИ И ИНАЧЕ КАД НЕ ПИЈЕШ ДОБРА СИ РИБА, А КАД ПУСТИШ ДУБРУ ЛЕП СИ КО КОНЧИТА :*

  8. Hahahahah a jbg sad. Ali to bi bilo to, sigurno.

  9. Kakav tabloid od programa ljebtenejebo

  10. ХАХАХА МАРКО ХАХАХАХАХА РАСПАДАМ СЕ ХАХАХАХАХА

  11. Prvi nemi intervju lolololol

  12. evo je i maja nikolic, pored goce trzan jedina zena koju ne bi karao da se nadjem snjima na pustom ostrvu....cak ni vesni rivas ne bi oprostio posle par meseci na ostrvu

  13. Imam osećaj da Maja Nikolić voli da je biju kaišem i pesnicama dok je jebu.

  14. ХАХАХАХА ОВО ЈЕ СЈАЈНО! ЗАШТО РАНИЈЕ НИСАМ ГЛЕДАО ОВАЈ ТРЕШ??? ЈЕБО ДНЕВЊАКЕ И КОЧЕЊА ОВО ЈЕ АВАНГАРДА! НЕМИ ИНТЕРВЈУ ЛОООООООООООООООЛ

  15. Koliko je gotivno luda ova maja nikolic jebena, a ima i par lomilica hitova

  16. mnogo je jako ne gledati i samo videti ovde kad vi pišete, i prepričate haha k'o da čitam knjigu a nisam gledao film, večeras Sekulina udaja

  17. 23:34

    lowkey nće puste emisiju hahha

    Prvo su rekli u 23:00, pa u 23:30... sad piči maja nikolić...

    Možda će tek poslije 24h ako planiraju da vade kurčiće

  18. Ali onaj isteotvirani u pozadini sta on radi hahahaha

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.