Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. ај правимо петицију да стефи чува гасола?

  2. ај правимо петицију да стефи чува гасола?

    Neće smeti cigani da prođu, znaju šta im uradio prošli put :(

  3. Ерцег ЗЕМАРА објаснио лоло

    Бјелица ми за један поен избио црвену из џепа, а убо сам Саторанског, Мачијулиса и Валанчијунаса.

    Задовољан сам што су Литванци добили, мислим да са њима може много лакше да се изађе на крај, а да су луди Италијани могли да направе много проблема, ако би их кренуло добро.

    Не знам ко је приметио још јуче, али одлично запажање - прошле године су Шпанци били домаћини и фаворити, а избацили их Французи без главних играча, а сад је све обрнуто и није немогуће да Шпанци оду у финале. Нисам сигуран, али мислим да би они били много лакши противник од Француза. И искрено, било би веће уживање узети злато победом над Шпанцима, Французи су једна генерално готивна скупина спортиста.

    Е, да, и Марковић је данас објаснио што се тиче офанзиве.

  4. Brača Teofilovići, lol. A kako ti je Erceg zemo kad je Slavonac a ne Dalmoš? Valjda su zeme izbjeglice iz barem iste županije? Barem kom mene su zeme oni koji su na par desetina kilometara vazdušnom linijom.

  5. Не знам ко је приметио још јуче, али одлично запажање - прошле године су Шпанци били домаћини и фаворити, а избацили их Французи без главних играча, а сад је све обрнуто и није немогуће да Шпанци оду у финале.

    http://vukajlija.com/forum/teme/68126-evropsko-prvenstvo-u-kosarci-francuska-2015?strana=97#post_3314375

    Ja lolo, mag elokvencije, kada sročim neku rečenicu, posle se i sam mučim da je dešifrujem. Nikada mi nije išlo ovo internet konverziranje.

  6. Зависи. Ако је неко ментол, онда је глупи Славонац/Банијац/Личанин, ако испадне цар као вечерас, онда као да ми је најрођенији.

    На пример:

    Елек - мејмун банијски.
    Никола Тесла - наш чо'ек, Крајишник.

  7. Pavel Pumprala lici na mog brala :D

  8. kako je meni onaj Kalina ne uliva poverenje, cas ukrade loptu, zakuca preko centra, a onda nicim izazvan izgubi loptu ili omasi oba bacanja...
    Bogdan ne blista, ali trudi se, valjda ce da proradi. Uh sto bi nam onaj Veseli valjao, a maltene srbin coek.
    bemti vremensku razliku, hodam sad kao zombi skech...

  9. Suštinski sam vrlo zadovoljan igrom. Čini mi se imamo još gasa i da se nije desio nijedan kopi neke utakmice sa mudobasketa u kojoj smo svi bili dobri. Računam da se takva utakmica može desiti baš u polufinalu jerbo će Sale to tretirati kao finale. Kontam da ako prođemo da će im reći:"Aj da oderemo severnoafrikance!"- jerbo su i jedni i drugi tog porekla.

  10. Mislim da bi ovo trebalo da ide glatko, ozbiljno. Opet zbog našeg najjačeg aduta - duga klupa konstantno dobrih igrača. Nekad igramo sa nekom petorkom duže vremena, Sale napravi 1-2 izmjene i onda bum - uvede nekog tipa Nedović ili Bogdan, ja i zaboravio da ih imamo. Tek tad skontam kolko smo jaki. Nekog mora da probije da ga jebeš. Sinoć sam gledao većinu tekme Litva-Italija, a ovo što nisam sam slušao sa balkona, Avdić kao papagaj: Belineli, Barnjani, Valančunas, Mačulijus, Belineli, Belineli, Belineli, Valančunas, Valančunas, Mačulijus... Imamo 2-3 igrača koja mogu dobro zatvarati Marčulijusa, a Kuzmić I Radulja će se krljati sa Valčijunasom, to im je kičma. U napadu stvarno imamo raznih opcija, negdje će upaliti. Kako god, ja sam već prezadovoljan ovim, utisak bi samo malo pokvarila eventualna 2 uzastopna poraza. Al neće to da se desi.

    Volio bih finale sa Špancima. Mislim da su manje zlo od Francuza, bar što se tiče te finalne tekme. Pokazali su već da su ranjivi, a vjerovatno u finalu ne bi pružitli dobru partiju kao što moraju da bi prošli Francuze. S druge strane, očekivati je da će u finalu uz ogroman pritisak sa tribina, Francusku koja bi do finala došla bez poraza, malo pogurati i sudije. Uz njihov nesporan kvalitet, teško da možemo protiv svega toga.

  11. само ми се не свиђа што радимо неке непотребне потезе, као дирање мрежице на шуту и још пар грешака. мало су деконцентрисани од свих ових победа, морају мало да стану и да играју из почетка као што су играли елиминације на светском. у сваком случају, верујем да ако сам у праву, да ће сале то препознати, па се не бринем.

  12. Imao sam strah od Litvanaca, ali poslije sinoć ne. Nemaju klupu i dobijamo ih rutinski. Čini mi se da Bjelica igra koliko je potrebno, ako zaškripi negdje ojebaće. Još kad bi Bogdan u finalu proradio, pored ovih standardnih, zlato je sigurica.

  13. само ми се не свиђа што радимо неке непотребне потезе, као дирање мрежице на шуту и још пар грешака

    poludeo sam kad se bjelica uhvatio, pa im priznali trojku. inače, ne znam da li ste primetili, ali sinoć italijani oštećeni u par situacija - đentileova rampa, pa ono zakucavanje kad je promašio čist je faul bio, pa belineli po ruci kod jednog polaganja i još neke situacije. ali valančiunas kao pomahnitao noćas, plus preko 60% za tri, 11/18 čini mi se. teško će oni da ponove takvu utakmicu

    mi smo mnogo teže dobili nego što sam očekivao, namučili su se s veselim i satoranskim u drugom poluvremenu. gagi je bio baš loš, nikog nije mogao da čuva, šilb skoro sve poene peko njega dao, jednom ga baš izlomio. kalina i simon su ga bolje čuvali

  14. đentileova rampa

    Ovde ih nisu oštetili, Mačijulis(ako se ne varam) je stavio loptu na tablu pre banane.

  15. koliko sam ja video na usporenom, stigao je na vreme đentile. moguće da nisam lepo video

    je l čuo neko od vas dendu kad je rekao " de ćeš bre na barnjanija" ili sam to ja istripovao?

  16. Kakve ste kurve nećete da kažete da je Satoranski jebeno OPRO onim zakucavanjem. Bez obzira što je muno nama, zino sam kad sam video.

  17. волим онакво куцање, не знам како се стручно зове

    ех сећам се кад сам играо каријеру у нба 2Кнешто, набуџим закуцавање на максимум и скочим преко двојице онако звизнем лопту кроз обруч... ех лепа времена

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.