Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. samo se nadam da neće ponoviti šutersko veče kao u meču sa Italijom, 11/18 je mnogo.

    Pa ne igramo mi i Italijani istu odbranu. Italijani među najgorima na prvenstvu, mi, i pored nekih vidljivih propusta, među boljima.

  2. Bjelica nije bas defanzivac ludilo. Ako zbog necega najebe u NBA, to ce biti odbrana. Ja mislim da ce Simonovic opet dobiti 15ak minuta da igra flaster na Macijulisu.

    Bice ko Mateus sto je rekao duljaju tebe fudbal danas ne zanima, samo zidan lolo

  3. Kako nam se sve otvara za zlato pa ovo je neverovatno.

    Lagani trening protiv Litvanaca (samo zatvoriti Kalnietisa i kurac su), pa onda da Sale ispuni obećanje, odnosno da postigne zacrtan cilj kad je došao a to je da pobedi Špance u finalu Evropskog prvenstva.

    Tek se sad ne brinem za zlato, umorni su Španci ko konji, igraju celo prvenstvo sa 7 igrača.

  4. коме смета јак Јавтокас?

  5. Nikako se ne slažem, po meni Bjelica itekako iznad proseka u odbrani. Nema snage Simon za Mačijulisa, ako se ovaj razleti verujem da će probati Kalinu da stavi na njega.

  6. Анђус је у својим емисијама почео да мрачи као Бач на форуму. Рече прошле недеље да ћемо испасти пре полуфинала, па онда у овој последњој емисији да се јако плаши полуфинала. Значи, добијамо Литванце за 8-0.

  7. Crno brate, čovek je zamalo izabran za defanzivca godine u EL, samo je Danston bio ispred njega.

    Following Dunston in the vote of Euroleague coaches were Nemanja Bjelica of Fenerbahce Ulker Istanbul, Dontaye Draper of Anadolu Efes Istanbul, Brad Oleson of FC Barcelona and Rudy Fernandez of Real Madrid. The first of the EFES Euroleague Awards was announced earlier this week; Taylor Rochestie of Nizhny Novgorod earned this season's Alphonso Ford Top Scorer Trophy. Other to be announced shortly include the Euroleague Rising Star Trophy and the All-Euroleague honorees. The bwin MVP award will be revealed at the EFES Euroleague Awards Ceremony on Thursday, May 14 in Madrid. The Alexander Gomelskiy Coach of the Year Trophy and the Euroleague Club Executive of the Year are post-season awards.

  8. 'ajd da jebemo Litvance i Špance da em uzmemo zlato, em odemo na OI direktno (doduše za to nam je dovoljna pobeda sutra) i da budemo JEDINA NEPORAŽENA REPREZENTACIJA NA TURNIRU.

    Nemci za sada najjači na turniru, jedini nisu pukli od nas sa dvocifrenom razlikom.

  9. Bjelica nije bas defanzivac ludilo. Ako zbog necega najebe u NBA, to ce biti odbrana.

    Brate, Bjelica je i kao mnogo mlađi igrač bio iznad proseka u odbrani, sad tek mislim da je tu na vrhunskom nivou. I to sasvim solidno igra i spolja i unutra odbranu. Ako će zbog nečega da najebe u NBA, to je snaga. Mislim da je dosta radio i na tome u poslednjih godinu, godinu ipo, ali za one crnce moraće više.

  10. хахаххахаа бјелица лош у одбрани. а тео нема преглед игре. а калине нуме да закуца. а богдан нуме да севне три тројке. и марковић мало шкрипи у одбрани.

  11. набацио је бјелица и масу, не фали му ништа немојте јести говна

  12. само још богдан да проради...време му је нема шта да чека више сутра 13п три тројке две двојке

  13. Pa kažem da jeste, jebemuboga, ali ako hoće da igra četvorku u NBA, moraće još malo, gle kakve su oni krilni centri tamo. Mada ja mislim da će i ovako da bude na jako visokom nivou, barem da se bori za rukija godine. Ako je Mirotić imao solidnu ruki sezonu, što ne može on barem malo bolju.

  14. Ma nek zabode neku i Milosav/Simon, mnogo znače poeni od takvih igrača, koji imaju maltene ulogu štopera u ekipi. lolo

  15. Људи, је л' ико приметио да је Кузмић стриц верзија Марковића?

  16. Sutra protiv Litvanije mož da zabada ko hoće, nemaju oni toliko poena da mogu da nas ugroze kad imamo polupritstojno šutersko veče.

  17. милосав тешко али очекујем макар једну од симона, макар и три на пет не бирам уопште

  18. хахахахахха реци прођемо у финале и са шпанцима туча и игра се три на пет симон дивља сева тројке из свих позиција јаоооој ја мислим да би плакао од смеха

  19. Tek se sad ne brinem za zlato, umorni su Španci ko konji, igraju celo prvenstvo sa 7 igrača.

    тачно тако, нарочито се то види на љуљу и гасолу :))

    јеботелеб, љуљ има петарде у дупету, капирам да ако освоје има да почне да пршти к'о новогодишњи ватромет у сиднеју.

    алал им вера за утакмицу, и што је најчудније, нису се циганисали ни у једном тренутку јеботе. већи су цигани били французи на овој утакмици. ок, сем оног будалесања рудија говнета кад је тражио аут за своју екипу, негде у трећој четвртини. он мора да буде циган.

    имам утисак да је ово јебеније по наше, фазон наложиће се више како да јебу шпанце како су и планирали него да усеру литванију, па ћемо да чупамо косу до половине четврте четвртине. мада једем говна, вероватно их сад сале ложи неким говорима као мајор гавриловић, лол.

  20. бодган је тренутно у кавезу и боцкају га штапом. ако све буде по плану биће пуштен сутра у 20 и 15

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.