Prijava

Vidi mu glavu šta je uradila prilikom udarca jasno biće ti

POVREDILI FERNANDEZA? JAO PA ŠTO NISAM GLEDAO JEBEMTIŽENOMAJKU, MORAM GLEDATI REPRIZU DA SA ISČEKIVANJEM DOČEKAM TAJ DIVNI TRENUTAK. PA BRAVO JANKUNASE, MOMČINO.

ŠTA PRVENSTVO SRANJE, PA SAMO ZBOG OVOGA GA JE VALJALO ORGANIZOVATI. JANKUNAS SPASIO PRVENSTVO U POSLEDNJI ČAS.

ma odglumio nema šta

Inače, prvenstvo jes bilo sranje, svaki jači igrač je razočarao osim Gasola, koji je sam i osvojio prvenstvo na kraju. Kvalitet košarke ko kurac, ne zna se ko je gori bio.

A pre prvenstva sam mislio biće jedno od najboljih ikad, bar po imenima gledano.

DODUŠE KAKO SE SJEBAO CIGAN HAHAHAHA. KAKO JE CIMNUO GLAVICOM, MILINA, JOŠ DA JE ZVEKNUO O POD DOK JE PADAO, FANTAZIJA.

Pad pičke Rudija najbolji momenat prvenstva.

дај само секунд да траје ово кад се забија у њега и да пичи брзо

kakav pogled pobednika. jos samo sale djordjevic, raul i novak djokovic imaju nesto tako.
http://lakerholicz.com/wp-content/uploads/2012/05/pau-gasol-draft-trade.jpg

Biti drugi na svetu je bolje nego biti prvi u evropi.
Nek nam svi saftaju kurac mi smo šampioni!

поручио јанкунасов дрес

е а сви кењали ма каква шпанија они су курац нема млађег гасола, рубија, навара, калдерона... старији гасол прешао игрицу јбг

Manje-više očekivan tim prvenstva. Nisam mislio da će dva klasična centra staviti u idealnu petorku. Ja bi lično pre stavio Ljulja nego Ćaćija.

Ljulj zaslužio prvu petorku definitivno.

љуљ без дилеме

Ljuj jebava malim ciganjskim penisom

Ma ko jebe Evropwko boli nas kurac jurimo olimpijadu i tamo karamo Amere u finalu. Odlicna ekipa i sve samo me bogdan ustasa nervira bubrege bi mu izbio, isto kao luka jovic u fudbalu nesto ali nema veze valjda nece ici na OI. Odlican turnir jebali smo spance u grupi i bili bolji bolji od ustasa i balija dovoljno.