Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. https://www.youtube.com/watch?v=TI-7f7mC2zk
    ово је нешто најлепше што сам видео данас

  2. Atraktivna Hrvatska do mojega, 13 min proslo, 17:17. LOL

  3. Ja kažem Stevanu da igra minus, on ne sluša.

  4. Послушао сам те, Цоин савет видео касно, а можда бих њега послушао пошто је бацио као неке аргументе лоло

  5. Čitam postove nešto Holandija, Poljska, Hrvatska, Makedonija pominje se Furkan, Durantula, kurac palac O ČEMU VI PRIČATE?! SRBIJA DO ZLATA PEŠKE!

  6. Pa slepci neće ni 120 da prebace, k'o bosanci i rusi u dve najnebitnije utakmice na prvenstvu jebemti. Dajte hrvate da se igramo.

  7. Ja keam, Durantula u kadru, Denda fazon ne prepoznaje. Ali je zato furkan veliki NBA as. lolo

  8. Kroasani vide 28:25 na poluvremenu hahah. All star nivo nema šta.

  9. Mnogo lako sude faulove na ovom prvenstvu. Nekim kontaktima ne bi paučinu skinuli sa igrača, a sudije samo sviraju li sviraju.

  10. Gruzija - Hrvatska utakmica za košarkaške sladokusce.

  11. Omatorio Novicki :(

  12. JEBI GLUPO CIGANČE

  13. Ne znam da li ste svesni, ali ako švabo ovo dobije cigani se gase, kraj, nema ih više, nema olimpijade.

  14. Navijam k'o za naše jebem ti, 'ajde još jedna u kurac, posrali su se.

  15. HAHAHAHAHAHAHAAA AJDE CRNČE MALO

  16. HAHAHAHAH AJMO CIGANINE CRNI

  17. Ajoj kako se usrali hahaha picokarice malene

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.