Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Da l će Denda da odustane od Furkana? Kvota 17,3.

  2. Denda ili ne želi da prizna da se zajebao sa Furkanom pa i dalje fura priču veliki NBA as, ili je samo glup.

  3. azza
    Da l će Denda da odustane od Furkana? Kvota 17,3.

    Crvena konjeva mas'
    Denda ili ne želi da prizna da se zajebao sa Furkanom pa i dalje fura priču veliki NBA as, ili je samo glup.

    Što je za Koraća Jelena Isinbajeva, za Dendu je Furkan Aldemir, nema tu odustajanja.

  4. није истина. кораћ би оженио исинбајеву и правио јој маузолеје

  5. хахахах

    додуше, признао је да на овом првенству не игра добро

    далеко испод својих могућности каже хаха

  6. Ne znam zašto, ali nekako podsvesno navijam za Turke. Valjda zato što su slabiji.

  7. Jebem li ga, ali gotovo sam siguran da Grci idu do finala iz te strane žreba. Ovi ostali baš toplo hladno igraju.

  8. Ma nije mi ni do žreba, nego mi se gleda egal utakmica, a ako Francuzi povedu, kontam nakantaće ih 20.

  9. JEBI FURKANE GLUPE FRANCUZE

  10. Denda uzeo zlato majke mi.

  11. ако ово коло не будем имао минимум 180 за следеће ћу увести 3 највећа идиота која будем видео на списку уместо паркера, спанулиса и још једног небитно ког

  12. Ko što rekoh, upropastiše ih za tri minuta.

  13. AJMO FURKANE DO PREOKRETA

  14. SAĆE FURKAN 30 POENA U POSLEDNJIJ
    PUCAJU FRANCUZI

  15. Kad bih sve znao kao ovu košarku komotno taksista da budem.

  16. HAHA OPET SA FURKANOM

  17. HAHAHAHA SAMO SAM GA ČEKAO.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.