Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Citat sa indexa:

    Ivana Spanovic je smjesna u poredjenu sa Blankom i Perkovic...

    Hahahahah prelolčina.

  2. kae denda bolje da su ostali kutji

  3. Hahahah, upravo videh. Ovo je neki fazon hrvatski Eru Iljavatuauauar, 97. godište. Samo niču biseri. Sloboda govora na indexu donese mnogo bisera!

  4. Ja bi voleo da hrvati prodju jebo ti sve ako im mi ne uteramo kurac

    I kroz kvalifikacije da se plasiraju na OI jbg treba ih i tamo jebati. Nije zlato zlato ako usput ne pojebes kroate

  5. Hahahaha, a naši trolovi svi stavljaju češke zastave i grbove na avatare. xD

  6. Da li se morao trenutak njihovog uspona dogoditi protiv nas, looooooooooooooool!

  7. Juče Novak naguzio Čilića, danas Česi oprali ustaše. Bar ih teši to za Blanku i Perkovićku.

  8. LOL JEBENI HAHAHAHA

  9. На 7 минута до краја, Хрвати смањују на -17, њихови коментатор још се нада да могу да преокрену. :фејспалм

    А сад да јебемо Лапонке!

  10. Opet u studiju se potencira - znanje imamo! Pa jebem vam mater, spustite se na zemlju!

  11. "Namerno ne govorim o Češkoj, jer ako ne možemo dobit Češku, ne trebamo uopšte ići dalje".
    Шарићев отац. Па ок, у праву је човек, како да иду даље ако не могу да добију јбг.

  12. hahahah pa sta je ovo sunce ti jebem!

  13. Ovi likovi i kad bi izgubili od Ugande, pričali bi kako imaju najbolji drim tim još od Amera '92.

  14. Dobili su oni. Kurcinu cesku kvalitetnu

  15. шарићев деда био четник

    ово је проверена информација

  16. Aj ne serite i mi se tako lozimo za nasu fudbalsku repstaciju cuj mene idiote glupe

  17. Čuj mene Uganda, pa izgubili ljudi ubedljivo od Češke i Gruzije, kud ćeš gore.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.