Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. ааааа ове пичке ладно губе 20 разлике, јеботе какве кукавице

  2. LOL KOJE SVRŠAVANJE PO KROATIMA

  3. Hahaha, promaši Ukić za tri ceo obruč, muk 15 sekundi na HRT!

  4. Satoranski će opet oboriti rekord u asistencijama, kako je krenuo.

  5. tenis_fan5 Objavljeno prije minutu
    Ovaj debil od komentatora je vec prije himni 2 puta rekao da smo bolji, isto govore i igraci = 0 medalja
    Srbi to ne govore = milion medalja

    Ovo sam napisao 5 minuta prije utakmice

  6. Tačno ću i ja kao šomi na index.hr da se oraspoložim malo.

  7. ajde glupi česi

    opuštanja bez

  8. Mrave, ok to, mada statistika se sada dosta siluje, naročito da bi se povukle paralele sadašnjih mladih igrača sa pandanima od pre 15 i više godina. Npr. gledaj malo Kliperse i šta sve Polu pripisuju kao asistenciju, pored toga što je Pol vanserijski igrač. Što želim reći, nema igrača mlađeg od recimo 23 godine za kog možeš reći da će biti superstar (ne marketinški) posle Lebronove ere. Ako Irving i Obrva ostanu zdravi, oni mi deluju najbliži tome, ali utisak moj generalni je da će NBA patiti za mesijom uskoro i da će morati praviti lažne veličine. Ali, nije sad to tema.

  9. Nemojte Česi da se zajebavate!!123

  10. Ajde stignite ih pls.

  11. česi se opustili pokazuju taj slovenski mentalitet džaba što im je njemački kurac u bulji 25 godina

  12. Mudro zboriš, Mickey.

  13. još treba ovi da prestignu pa da se nalože za četvrtfinale

  14. Bogami, vratiše se govna, nije ovo nedostižno, ako spuste na 7-8 usraće se i Česi.

  15. Ja ne znam da li da navijam da stignu ovo ili ne. Nekako mi neprirodno da navijam za Hrvate, ali bih voleo da mi budemo ti koji će ih nakantati.
    EDIT: Razrešili Česi hamletovsku dilemu.

  16. opušteno lolo, da se vratim na onaj promašaj ukića pa onako ja na basketu ne mašim

  17. Ok pozz hrvati sad, gotovo.

  18. Antisa77 Objavljeno prije 2min
    Bar nas nece Srbi isprasiti. Hvala Cesima, prava braca.

  19. Taćno je Vesely ćetnik velikosrpski.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.