Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Aj ne serite i mi se tako lozimo za nasu fudbalsku repstaciju cuj mene idiote glupe

  2. Ajmo sale pustaj pitove iz kaveza

  3. Haha, ko može shvatati ozbiljno ekipu sa evropskim kremom u vidu Roko Lenija Ukića, Luke Žorića, naturalizovanog Drejpera, Miro Balvana...

  4. Hoće Hrvati prenositi naš meč?

  5. Hrvati ne prenose vise nista haha prodali prava za prenos tv most donji vakuf

  6. Mickey Savage
    Hoće Hrvati prenositi naš meč?

    Jok, sad im kreće Divlji pastuh, američki film.
    EDIT: Ili je to možda nešto o Kalini? Jebem li ga.

  7. Haha nisu hteli da prenose dodelju medalja kad su izduvali sa 8 razlike na vaterpolu pre mesec-dva, da posle ove bruke prenose sad opet nas, pa lol.

  8. Pa valjda su otkupili jebena prava za celo prvenstvo, kao i svi normalni ljudi, iako su Hrvati? Neće valjda sad svaki meč da bojkotuju?

  9. Pa ako su otkupili ne mora da znaci da moraju da ih iskoriste

  10. Ali ce prenositi verovatno salimo se prove sega komika kapiras

  11. Lol prove, govoriš o naciji koja je prekinula emitovanje programa prilikom dodele medalja na prvenstvu u vaterpolu, iako je njihov tim osvojio srebro, samo zato što smo mi osvojili zlato i popišali se po njima.

  12. A jesi berekin jebo te Bakić Lepomir xD
    edit psetu upućeno

  13. Prove govoris o naciji koja te poslala na traktoru imt 539 ovamo kod nas tebe i stecana pa nas sad kara na fantaziju

  14. Gazimudo tuyan je u dva dana poraz KK Institucje od Borca čačanskog i Drimtim selekcije od Moravskih Srba. Sudba kleta.

    Vlado Đurović = vodimo 10 razlike pre himne.

  15. Dajte neki link za online radio sa prenosom tekme, u putu sam u nekoj pripizdini i obicni radio nije opcija.

  16. Hahahah kako usra Rakocevic Djurovica za novi zeland i australiju

  17. Nema radio prenos brat bratu 10 godina.

  18. Kalina 32p gaz nevera

  19. Daj nemoj jebat, pratio sam hrvate na hrt 2 dok se nije izgubio signal. Jebena semberija.

  20. Mozzart dao 9.5 na Kalinu.

    Ooooo Beko!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.