Prijava

haha deki, nisam znala da je bio mađar? sećam se nekih smešnih krvata doduše

Zahvali se na komplimentu kobilo jedna nekulturna

приђи му, приђи ниси више клинкаааа, нека бох и ја гледамо ма баш те брига

Pridji mu da i ja samo gledam hehe

ниси ти на ову тему случајно изашла
знам да си целе ноћи само псета тражила
била си мала ал си коначно порасла
и само с тобом и само с тобом ноћаш био би

ona pičkara iz kolonije

псето па теби намештамо нема шта да гледаш бох и ја ћемо лоло

Ti slucajno si nocas tu
Ja slucajno sam pijan znaaaj

Edit: somi brate nisi skapirao skecic fini pod "mu" mislim moj kurac a ja samo da gledam isto kao i vi to znaci pusenje samo kul je

мислим могу и ја уместо тебе ал си горе реко да се ложиш па оно, тако се поклопило сад за тебе

солидан скеч и ја често говорим о курцу у трећем лицу

Komercijalni_Predah
haha deki, nisam znala da je bio mađar? sećam se nekih smešnih krvata doduše

edituj post da ne misle ortaci da misliš na kravate, nego na krevet ;)

Ja imam fantaziju, koju bih i sproveo u delo da samo imam vise vremena slobodnog, a to je suptilno i lukavo zavodjenje, a zatim zivotinjsko satiranje od kurca SVIH vodteljki sa B92, izuzev Mase Mileusnic (nekako mi ko zirafa) i Zivane Saponje-Ilic (ne vrsi mi posao nikako).
Da, jebao bih i onu malu crnu sto lici na pokislog pacova, a najbolje bih obozavao onu crvenu, buljavu sto izvestava ispred skupstine.
Prvo bih se infiltrirao u B 92 sa pricom da se zovem Vedeo Kincl Cajger-Beli (ime je JAKO bitno!), i da mi je pradeda bio prvi gej masamoda u predratnom Beogradu, posto je proteran iz Sankt Petersburga zbog neoliberalnih stavova povodom friziranja patuljastog pinca, da sam u mladosti najebavao jer sam stalno bio pretplacen na "Mladinu" (neka valjda i od slusanje one debele skvo Pancica), i tako dalje, onda bih naravno prilagodio pricu zavisno od situacije, sve dok ne izdvojim neku i ne smantam je u sobu, a onda bih je otrsio po seljacki sa sve brisanjem o zavesu. Dupeta.

E ona crvena buljava je i meni nekako seksi

sa sve brisanjem o zavesu. Dupeta.

Nema šta, koliki posao planiraš, dupe će ti se oznojiti pošteno.

E ona crvena buljava je i meni nekako seksi

Ostavicu je vezanu za krevet, 9 oktobra 2015, posle 17 h, hotel Metropol, apartman Ipe Ivandic zadnji sprat, druga levo, bring your own strap-on.

Nema šta, koliki posao planiraš, dupe će ti se oznojiti pošteno.

Dupe ce da izdrzi, ali sta cu sa dusom?xD

U JEBOTE PREČUDNI KRAŠEVI.

http://www.quotationof.com/images/salma-hayek-5.jpg
NEMOJ SAMO REĆI DA JE I ONA PLS OOOOU HAV KRIPI NEVERUEM