Prijava

Published on Sep 24, 2015

Label and copyright: Ljupka Stevic

-NUMmusic producer
-Mixed by Ken Deranteriassian at Pacifique Studios in Los Angeles
-Director:Gevorg Sarkisian

Predrazinjo zashto si propao!!??

Dal je realno ovo :D

Мало сам шокиран, признајем.

ША И СЕКА АЛЕКСИЋ > СНУП ДОГ И ЉУПКА СТЕВИЋ

Лол, ал' сам се истрипов'о... Видим прво иде Снуп Догово име, па онда њено и помислим није ваљда да је ово сингл са неког његовог новог албума. Обичај је, је ли, да прво иде име домаћина. Реко' невера, ово има да се врти у Америкама и Јевропама... Љупка код Џеја Лена, Лерија Кинга... Ал' би ми сумњиво што не видим оно "вево" и онда видим да је са њеног канала окачен клип и сконтам да се зајебала ликуша. хехе А добро, бар ће се спот са Снупаром вртити на ДМ-сату, и то је нешто.

ПА ОНО НИЈЕ ОВО НЕКО ЧУДО. СНУП ЧЕСТО СНИМА ДУЕТЕ, ПОНЕКАД И СА ПОТПУНО НЕБИТНИМ РИБАМА. АЛ' ОПЕТ ЈЕ ТО КАО НЕКИ УСПЕХ, ПОСЕБНО ЗА ДОМАЋЕ БУЗДОВАНКЕ.

ШТО СЕ ТИЧЕ САМЕ ПЕСМЕ, ТЕШКО ГОВНО, ОЧАЈАН СПОТ, ЈОШ ГОРИ ЕНГЛЕСКИ. СНУП ТЕШКИ РАСПАД К'О ПОСЛЕДЊИ КЛОШАР.

ОЧЕКИВАО САМ НЕКО ХАРДКОР ЈЕБАЊЕ, БРУТАЛИКУ ОД СПОТА, ПИЧКЕ НА СВЕ СТРАНЕ И НЕКЕ ПАМТЉИВЕ РИМЕ. АЛ' НЕКО ЈЕ ЉУПКА, НЕКО ЈЕ САЈСИ.

ja sam isto ocekivao nesto ljubazno ipak je to snup a za ovu nisam cuo ranije,a na pola sam prekinuo koje preterano sranje od pesme i pustio izi ijeve stvari gde urnise snupa

ade sto je ona sranje,nebitna random bicarka,ali sto snup zvuci ko da prvi put repuje

Свети Стеване Дечански, шта је ово?

Јбг, Сајси нема спонзора да сними дует са Догом. То би макар на нешто личило још би Сајси успут јебала Дога, а не он њу.

ade sto je ona sranje,nebitna random bicarka,ali sto snup zvuci ko da prvi put repuje

+1

ne mislim da je snup ikad napisao gore rime od ovih i gore ih izveo

ho da fak iz ljupka? jel ona imala jos izleta u muziku ili joj je ovo prvenac

Ovo će da nagruva 20+ miliona pregleda, neće moći da se živi od ove Ljupke, zapamtite ovaj post!!! Trebala je samo da se potpiše kao LOVELY Stević

Пајо, ово је њен првенац.
https://www.youtube.com/watch?v=nQEKz-uRbAA

Иначе Љупка је ваљда сестра Анђелке Стевић - Прпић, водитељке Булевара у 5 до 5.
Личе баш.
http://www.novosti.rs/upload/images/2011//12/1712/spek-andjelka.jpg

Još na tebi stoji
moja etiketa
još sam tvoja
ahilova peta