Prijava

Ја само да прођем мало кандилом па ви наставите

https://youtu.be/vkOJ9uNj9EY

To forestere :3 Oduševila sam se kad sam vidijela da je ta pesma theme song za Deadpool film, najs mnogo

Sto hejtujete devojku picke? pesma jeste ocajna, snup jos ocajniji, fazon i nema ga u pesmi... S tolikom kintom moze da ima koju hoce, a ova ga je naterala da snimi ovo govno, mala je opasna i uvek cu podrzavati takve, isto kad je jaric sprco limu, sorajabnejmara itd. Od mene bravo

I kao ko je ljupka, pa ko je imalo klabingovao zna ljubi ljubi dok si mlad sirok ti je beograd i jos na meni stoji tvoja etiketa

brate,nadam se da se zajebavas,ako si ozbiljan opravdavam znoj od transfera koji oblio me

treba mi ovakva zena ko ljupka stevic da me vodi kroz zivot

допадају ми се ставови аутора арминванбјурен у последње време морам признати. ова љупка није нека пичка, нема појма да пева, капирам да и ја имам бољи изговор енглеског од ње, песма је срањчуга а спот ко да је ЗАМ правио...све наведено=ова се јебе као грмљавина, размишљајте мало јбг.

само су слепци ови што су јој плаћали ову егзибицију, кад су већ давали лову овој да успуњава снове требали су да плате неког мејмуна ко пише она срања типа ријана амбрела да јој одради неки хитић па би љупка била интернешнОл стар а овако курчина. мада можда и нису блесави овако ће је карати и даље а онако она не би више морала да се јебе за паре и спотове.

мене занима шта је са снупом и да ли је истина да је морао да се урнише од препушавања да би издржао да блеји ту, снуп ми је најготивнија жива лобања од репера ових

snup se urnise od prepusavanja da bi mogao blejati bilo gde

Armin šije po forumu, istina. Počeo da mu Andrija bude smešan i sve.

па ол управо што је увек препушен можеш мислити колико је сада био

бохо јел ја то осећам неку иронију или шта

Да л је реално да отварате овакве теме?

realno,ovo nije zasluzilo ikakvu spiku

al zato kad Sandra Afrika snimi spot sa Pit Bullom bice l00dilo, morace dve teme

Да л је реално да отварате овакве теме?

Sto brt? O cemu da se otvara ako ne ovom? O ljudskoj prolaznosti?

па добро није тема која ће бити активна годинама ал може да се испрди мало на ву тему

ол не би требало да ти буде, ок резоновање младог армина бившег носиоца џемпера преко шуље

бодрим те да прекинеш да радиш то