Prijava

Сава Лешић добар, Закис фино скаче, дијели асистенције, зна и тројку да убоде. Рајт брз, понекад дјелује ко мува без главе, има лош шут, али надомјешта то покупљеним лоптама, асистенцијама и брзином. То је што се издвојило за ово полувријеме.

Македонски Симон је успео да постигне 9 поена и забележи индекс корисности од минус 3. Сјајан старт за мене.

Ја са славицом имам исти учинак. Добро сам убо Сашу Загорца 12,1, али ми је Миха Лапорник подбацио са 7,7.

Ja imam oba zagorca

Pseto, evo ti ga Žiga Dimec igra

Lol, doputovao a? Da li verujes da sam bas hteo da vidim kakav ce biti a umalo da ga ubacim u tim u nedostatku novaca

Igra, odsustvovao s prvenstva da bi se bolje spremio za aba ligu.

Која је туга овај меч Будућност Крка био. Да ли ја нисам навикао послије оне атомске кошарке на ЕП или шта већ, али оно је било ружно.

И да, да искористим прилику да се најебем милосне мајке Марићу и Куку.

Imam braću Šehović opaaaa
I ipak sam izbacio Marića opaaa

Znao sam da ce maric biti kurcina zato tandem sofo-bilan ima da jebe

Mlatoni ne sekiraj se pojavice se meni neki ziga u timu vec

I ja sam izbacio Marića, znači to je bio dobar potez?

Sehovica sam hteo ali ipak uzeo zagorca jbg budzet je diktirao tim osecao sam se kao da vodim jsl tim

Славица - 3
Кук 4,4
Марић 3,3
Лапорник 7,7

Па јебем те срећо...

Sjajan prenos radi Arena, jebo ih Djilas i Covic

JEBEMTE USTA RADONJO TI I TVOJE KONFERECIJE, CELO KOLO SAM BAZIRAO NA TOME DA CIRBES JEBENO NE IGRA. NE SMEM NI DA POGLEDAM ŠTA SAM RADIO, BRUKA.

Ја сам пропао ко муда кроз дроњаве гаће...

Mesara Crvena Zvezda nastavlja da radi, Zagorac slomio ruku.

Брате, замисли да смо још имали Јаку Блажича... Било би што каже Чкаља "ал' ће трауматолошко да дели вишааааак".