Prijava

:) А сад ти је Грањка добар? Ееееее! Срећом ти си увек био добар према Грањки, а не као неке џукеле овде. Јави ми се на ПВТ, средићемо.

haahahha kako klosarski fazon
''a sad ti trebam''
aahahahhaha oduvek sam mrzeo ovu sortu koji samo cekaju trenutak da to nekome kazu, uh svrsim ti na facu bas sad

''a sada ti je granjka dobar ha''
uh
zivot za ovaj trenutak
bedan

a sad ne seri pancera?? a kad su trebali plusevi aaa ? ;)

Panćera, dođeš mi pluseve za ovu klevetu.
Edit: Granjka, čekam još koji dan neku staru vezu koja obećava već mesecima ali ako ne upali, pišem ti.

Пани то је зајебанција, Адвокадо и ја смо скроз ок. Па није он бре стокао као ти, кој ти је курац? Ако већ некога зајебаваш онда немој да си говно сутрадан да идеш да му тражиш неке услуге. Е, то је бедно и одвратно. Мораш да се сагнеш да му попушиш, а треба ти. Остани ђубре до краја. Јесте и то бедно, али је мање бедно него да му тражиш услугу.

Много то дуго чекаш, начекаћеш се још, без разлога. Адвокат си мајку му, зар треба теби нешто да причам?

Kazane namestaj ovo govno Bog te jebo

Ma predmet je specifičan, pripremio sam sve, razgovarao sa tadašnjom načelnicom oko najboljeg načina, nagovestila mi da će malo da potraje, sve su odradili, spremili samo da se uradi rešenje i onda padne u ruke nekoj pravnici koja ne sme da donese rešenje jer joj nije jasno da je sve u redu (a sve je stvarno čisto, nikakvo muljanje). I drži predmet kod sebe, niti odbija, niti piše zaključak niti donosi rešenje a do nje doći je nemoguće. U međuvremenu se i načelbik promenio, sad će i da se sele, a meni rok do kraja godine da se reši.

Ваљда ти је јасно да ту постоји неки интерес. Још ако је предмет везан за неки спор (а претпостављам да јесте) онда је јасно као дан да твоја колегиница правник просто неће да донесе решење које није у интересу друге стране. Увек на располагању имаш правни лек, јел тако? Немој чекати.

Зашто је немогуће доћи до ње? Има жена канцеларију, има свог надређеног шефа кадровске службе, има начелника и председника општине, а можда и градоначелника (претпостављам да си из Београда). Физички можеш да је нађеш, не крије се ваљда. Мора да дође на посао.

Ако су још променили и начелника, е онда си тек у проблему. Уколико није политички подобан правнику који ти обрађује предмет, могу да га коче и годинама. Зато ти кажем да реагујеш што пре. Немој чекати.

Реч дана: немој чекати.

Kad me već pitaš, evo ovako: Nema spora, u pitanju je brisanje starih tereta sa parcele kojih je mnogo a nemaju veze ni sa parcelom ni sa vlasnicima (zato je specifičan jer je neke brisovnice nemoguće dobiti pa smo išli drugim, još neobičnijim mada regularnim putem). Do pravnice je nemoguće doći jer im je bukvalno zabranjeno da komuniciraju sa strankama a na ulazu u hodnik gde su im kancelarije stoji obezbeđenje koje ne dozvoljava da se prođe. Do njenog šefa je teoretski moguće doći, ali kada sam poslednji put to pokušao da uradim, bio sam 53. na spisku za prijem tog dana, u 12 časova, a od početka rada sa strankama primio je do tog momenta četvoro. Inače, stranke prima jednom nedeljno, četiri sata tokom tog jednog jedinog dana. Dakle, jedino što mi preostaje je da nađem vezu koja će da mi omogući da premostim sve te "sitne" prepreke da samo dođem do referenta koji će da mi kaže u čemu je problem ako uopšte postoji ili da ga molim i ubeđujem da konačno reši.
EDIT: a sačuvaj me Bože pravnog leka u postupku pred RGZ, pa još rešavaju žalbe iz 2010. godine.

А ПАНЋЕРА ЗИНО

Kaizene, kad budeš sređivao sait, uradi usput nešto i po pitanju Katastra.

da ga molim i ubeđujem da konačno reši

Кад ми ово један адвокат напише, могу само да се насмејем, а ти се надам се, нећеш увредити.

EDIT: a sačuvaj me Bože pravnog leka u postupku pred RGZ, pa još rešavaju žalbe iz 2010. godine.

Колера се не лечи аспиринима. Све се разумемо.

Кад ми ово један адвокат напише, могу само да се насмејем, а ти се надам се, нећеш увредити.

Ja bih se više smejao advokatu koji na javnom forumu napiše šta misli pod ubeđivanjem :)