Prijava

Axaxaxaxaxa jesu za Arijel jebeni

Ahaha opet sam proguto pljugu.

Evo dubla sure bet

Indiana-Klivlend 2 1.5
Atlanta-Dalas 1 1.45

kvota 2.18

OKC-Wasington h2 -9.5 1.85
Utah-Chikago 1 1.60
Sacramento-Milw 1 1.6 ako DC bude u igri

i ajde nova tema ali mora se odabrati posebna glava da otvori

Ili da je otvori advokado koji nikad nije prišao kladionici, ili predrag jer je ubo najjači tiket ovde, nema trećeg.

Recite vlade limaru da otvori, kao da već nije dovoljno čudno šta nam se dešava na klad.

Šomi, odlično nam ide cirbes, 6/6 šut, 12 poena za 7 minuta :D

Pa brt, nisam ga ni igrao, ne znam što si ga stavio na tiket ako si već prepisivao :d

Štime došo, Jović došo, Kinsi kvota 1. Da prodju španci i holandezi i biće para za Evroligu jbg.

O jebote, ja sad tek vidim. Hahah kakav sam degenerik :D

A bio sam ubeđen da štimca nisi igrao, a cirbesa jesi, pa sam računao da sam dodao štimca sam, a cirbesa prepisao otebe, još mi je to bila najveća glupost, minus na cirbesa protiv mzt-a. Još obrazlažem tamo kako bih ga u plus. Hahah, aukurac, nesposoban sam i da prepišem jebeno.

Slepac! Ko me jebe kad nisam mogao da otvorim temu i proverim.

'ajde makar nek' dođu ovi gg-ovi, uzmi bar ti pare.

Jebaću im majku sa 1000 dinara realno xd

voleo bih da shomy ne uzme pare

Laki novci
Dzordz +
Lebron +

Dođe glat, sad sam još više smoren, jer sam svratio u kladionicu samo da bih odigrao šomijev tiket, inače ne bih do evrolige sig. Baksuz jebeni.

Coa se baš dosta razume u prepisivanje tiketa.

JA JEBEM

Kako lagano dosli golovi, gg3+ u prvom.

Bravo! Mnogo mi je drago kad neko ubode kvotu 20 a uloži 50 kinti pa se cele noći znoji i razmišlja što nije ušao 70, 500 dinara, iljadu, dok mu baka menja obloge komove rakije.

Jbg Coa i ti si car jebeni, igras minus na Cirbesa zivotinju protiv MZT-a jebenog. Ja sam mislio da ce se vrteti tu oko granice, kontao sam da ce ih napuniti u prvoj cetvrtini i da ce kasnije Radonja kombinovati sa Stimarom, Tejicem i Simanicem.

Hahaha a što si govnar