Prijava

10 minuta, ako hoces stavi po potezu 5 mada sto se mene tice ne mora

pvt, kad uletiš postaviću ovde

Od 196.strane ove teme sam dobio epilepsiju

I što je najjače sve sam iščitao a blage veze nemam o čemu su pisali

Konj na g1 jedan od glupljih poteza koje sam ikad video

Sto beli nije jeo pesaka na a7 sa kraljicom jebenom

Druga bila napeta, imao me. A u toj prvoj je verovatno trebalo da jede tog pešaka, ali već sam bio bolji do tad. Imate tamo kompjutersku analizu pa možete da pokušavate poteze koji vam padnu na pamet. Ne preporučujem da to gledate posle svojih partija jer je depresivno :)

Ma gde nije i lovac gadjao to polje posle je imao konja cupavo bi bilo jbg

Ne umem da pustim tu analizu jbg

Imaš u gornjem desnom uglu ono dugme ON/OFF, ono uključi/isključi lokalnu procenu. I onda ti piše koja je procena kompa
https://lichess.org/S9gLhp0r#23

To je možda i najbolji način da napreduješ, posle partije vidiš koje su ti greške i onda (valjda) nećeš više da ih ponavljaš. Ali kao što rekoh, deprimira malo kad vidiš gde si sve grešio

Jebiga naravno da me dobio lik kad mu je rejting preko 2 soma, a ja relativno skoro poceo, nego hoce neko sad

Ako neko bude hteo neku brzopoteznu, na 2-3 min po partiji, nek se javi

Ja to ne umem tako brzo, ali ostavite link ako igrate, gledaću.

Ti si dugoprugaš, a? Mrzi me da nešto predugo razmišljam, a nadam se da ću ovako bar malo imati šansi protiv Truća, ono možda mi u brzini da topa za džabe

I možda mu ne dozvolim da mi obori zastavicu

Ma ja sam tu lokalna budala pa i kad se igra na tri dana, nego je meni i 5 prebrzo, a sa 10 sam ono baš knap, mada se ni tu ne osećam lagodno kad se zagovnaju partije, ono budu baš teške neke ujednačene, tako da na 2-3 minuta ne bih ni pomišljao da uđem ni sa kompom, da probam samo :)