Prijava

Otkud ja znam, dobro odigrao :D

Ne znam samo imaš li profil na lichess-u da to i dokažem xd

ae nek se javi ko je sve zainteresovan za blic turnir, 10 min po igracu ili tako nesto, svako sa svakim po dva puta (sa belim i crnim figurama)

Svi ovde su za ako hoćeš da organizuješ :)

Eno ti lečki pravio temu pa se ugledaj na to, samo pravi žreb imaš i za to linkove i raspored i to je to igramo idemo malena život je pred nama

Ocu da se iscimam, samo za pocetak da znam kolko tacno ljudi oce da igra. Mislis da napravim novu temu za to?

Ne mora zrijeb. Napravicemo na lichess turnir i neka on sve odradi. Traje sat vremena ili tako nesto. Tako je najlakse. Mada bi valjalo da se to najavilo jutros npr

Ne mora zrijeb. Napravicemo na lichess turnir i neka on sve odradi. Traje sat vremena ili tako nesto. Tako je najlakse. Mada bi valjalo da se to najavilo jutros npr

Kako to ide preko lichess? Jel moze samo turnir za nas koji ocemo da ucestvujemo ili mora public, za sve korisnike lichess? Ja sam mislio da na lichess moze samo arena turniri. Ne bih to.

Brate evo ti pola spiska a ostali neka se prijave, samo otvori temu i ostavi dva dana držaćemo je aktivnom za to vreme:

Apofis
Lečki
Pseto
Ja
Ti
Štef
Celt
Eufrat
Dušan1001 ako je tu po sajtu još to već ne znam

Bokser može isto iako je teletabis šahovski xddd

A kurac slab sam ja za turnir
Sve sahovske velicine dusan1001, ti... XDDD

Kako to ide preko lichess? Jel moze samo turnir za nas koji ocemo da ucestvujemo ili mora public, za sve korisnike lichess? Ja sam mislio da na lichess moze samo arena turniri. Ne bih to.

Moze da bude privatni. Ali u pravu si, mogu samo arena turniri.

Da napravimo onda ligu, neka bude posebna tema, a u prvom postu neka stoji tabela i mecevi trenutnog kola recimo. Neko je vec predlagao slicno posle poslednjeg turnira, neka se igraju dva kola nedeljno(pon-cet i pet-ned). Svako sa svakim i sa crnim i sa bijelim.

ako cemo igrati ligu i to tipa dvaput nedeljno, onda bolje nek budu dugacke partije (recimo 30+ minuta po igracu), nema potrebe da razvlacimo blic na nekoliko nedelja

pravim temu sad za turnir, a ako ljudi budu hteli da ozbiljno ucestvuju u ligi koja ce trajati nedeljama, mozemo se naknadno dogovoriti

Jel neko od vas radi na svom sahu? U smislu da cita sahovsku literaturu, gleda neke klipove, clan je nekog kluba i sl. Ili samo igrate iz zadovoljstva?