Prijava

sto je umrla tema, ae neko

Karlsen- Karuana mečap, za prvaka sveta.

Posle 6 partija, 6 neresenih. Generalno, slabo interesovanje publike, čak i na chess24 jutjub strimu prati jedva po 15k ljudi, dok prenose Svidler i Sopiko (vrh pička) a stručni konsultant Griščuk u kućnoj flekanoj majci se javlja sa skajpa dok deca mu vrište u pozadini. Vrlo neozbiljan sport. Ali kako ga drugačije marketinški prodati jbg, prođe po 45 minuta da povuče potez, i to ajde da je neki Talj potez, nego igraju evo 10 dana poziciona defanzivna govna.

Jedina iole zanimljiva stvar je bila kada je leak-ovao snimak kompa Karuane gde se videlo koja otvaranja vežba. A možda je to bilo da se navuče autisticni dečak norveški.

Sve u svemu, bedarica. Vratiš se 40-ak godina kada su Fišer i Spaski iskakali iz frižidera, na ovo sad, gde prate ljudi koji generalno ne jebu, i ja. Navijam naravno za Fabija, zato što sam normalna osoba, a iz Magnusa takva nekava aspergerština izbija da mislim da bih plakao od straha u njegovoj blizini. Poz.

Ne zna se ko je antipaticniji lik, dal Magnus ili Caruana.

Pa dobro Fabi je klasična lawful evil njuška sterilna ali je i kao takav masu prijemčiviji od onog skupa ćelija bez i daška ljudskosti.

Otkud ti zap u svetu saha?

haha griscuk najveci car na svetu, svidler se namunjio, oce da jebe onu gruzijanku, baca neke forice, a griscuk u pozadini s neopranom kosom i spojluje mu fore sa svojim rusko-engleskim

ne znam sto hejtujete karlsena toliko, meni je bas kul kad krene posle partija da troluje ljude i da govori kako im i nisu nesto potezi

Karlsen- Karuana mečap, za prvaka sveta.

Posle 6 partija, 6 neresenih. Generalno, slabo interesovanje publike, čak i na chess24 jutjub strimu prati jedva po 15k ljudi, dok prenose Svidler i Sopiko (vrh pička) a stručni konsultant Griščuk u kućnoj flekanoj majci se javlja sa skajpa dok deca mu vrište u pozadini. Vrlo neozbiljan sport. Ali kako ga drugačije marketinški prodati jbg, prođe po 45 minuta da povuče potez, i to ajde da je neki Talj potez, nego igraju evo 10 dana poziciona defanzivna govna.

Jedina iole zanimljiva stvar je bila kada je leak-ovao snimak kompa Karuane gde se videlo koja otvaranja vežba. A možda je to bilo da se navuče autisticni dečak norveški.

Sve u svemu, bedarica. Vratiš se 40-ak godina kada su Fišer i Spaski iskakali iz frižidera, na ovo sad, gde prate ljudi koji generalno ne jebu, i ja. Navijam naravno za Fabija, zato što sam normalna osoba, a iz Magnusa takva nekava aspergerština izbija da mislim da bih plakao od straha u njegovoj blizini. Poz.

+10000000000000000000000000000000
sve izgleda ko da ga organizovala dramska sekcija desanka maksimovic

pre neki dan svidler kreno da prica o nekoj svojoj partiji, ona gruzijanka ga gleda, balavi za njim, a griscuk iz pozadine upada s akcentom upravnika gulaga: MAJ KVEŠČN OF D DEJ IZ PEPSI OR KOKA KOLA

a ovo sto zapata prica o smeru u kojem ide sah vazi za brat bratu 70-80% danasnjih popularnih sportova minimum

prva partija je izgledala ko kad pustis dva kompjutera jedan protiv drugog a iskljucis mogucnost da se ponudi remi

i ostale nisu bolje

Hahaha, sevastokrat. Kakav je Griscuk bog. Ma magnus ne troluje, on je samo autistican, nema trunku ljudskosti u sebi. I Fiser je bio poremecen pa je dolazio u Bg i visio po kafanama po Skadarliji. Inace je tecno i pricao srpski.

Dobra je sopiko ali je udata za onog odvratnog roma Girija

Ako šah misli da opstane u pogledu masovnosti, ciljna grupa treba da mu budu ljudi poput mene... kasne dvadesete, rane tridesete, vrlo oskudno znanje šaha, ali kojima su beskrajno zabavne interakcije između ljudi koji ga igraju na najvišem nivou. To je sve genious lvl intelekt, ali sa socijalnom inteligencijom muflona, i kad ih staviš u istu sobu, dobijaš realni i milion puta smešniji big bang theory. Zato ja pratim šah, a sam rejting na lichessu mi je ispod 900 lolol.

Neću ni da se pretvaram da razumem kako funkcioniše FIDE i ko to finansira ali brt, Janko jutjuber iz Vr ima zbirno više sabova od 5 vodećih šahovskih sajtova, emisija blabla

Meni kad vidim one sahovske komentatore presedne rucak koliko su ljigavi. Jedino agadmatora mogu da podnesem, al i on polako ulazi u njihov stos kako mu raste popularnost. Jedina stvar koju likovi iz FIDE mogu da urade na popularnosti saha, a da ga ne pretvore u tajm-aut reklamu sa NBA utakmica jeste da uvedu 3 boda za pobedu. Makar bi se smanjio broj jebenih remija u 25. potezu.

Dobra je sopiko ali je udata za onog odvratnog roma Girija

Sta, udate se ne jebu? Em starija od muza, em joj muz samo razmislja o tome de da izvrsi rokadu.

Giri pored Sopiko ko Slavko Stimac pored Nede Arneric u Ko to tamo peva.