ŠAH

  1. Pa mozemo mi da org prvenstvo i sami i samo se zna ko s kim igra i kad se dog izazovemo se i negde pisemo rezultate

    Po dvokruznom sistemu, domacin beli, mozemo i samo na cele poene sta. Tipa bude nas 8 to je po 14 partija svako

  2. Al da nema onoga da odigras danas narednih 12 kola nego da bude da dnevno mozes max 3 partije fazon a ako je tvoj mec ostao jedini iz tog kola da se odigra imas 48 sati da dodjes ili si puko

    Ili da odredimo da se igra po jedno kolo svaki dan od 7-8(npr)

  3. Isto kao i na vukajliji

  4. Poslao sam ti zahtev za igru ako si ti bohor

  5. Pa koliko Bohora poznaješ?

  6. Ima jos neki registrovani bohorr

  7. Odličan je dzefri, dobi me 2:1. Prve dve smo i ja i on probali neko otvaranje a treću sam ga bio pritisnuo i on nekako izbegao mat i posle jedan moj previd i to je to.

  8. ima neko sada jednu?

  9. Ako neko bude hteo da igra, ja sam na onom sajtu. Ili nek javi ovde.

  10. AJDE AKO HOCE NEKO NA BRZINU, U NAREDNIH PET MINUTA SAM SLOBODAN.
    na 5 min po igracu

  11. Ako neko hoće, tu sam još neko vreme.

  12. само да знаш да сам нооб, Дарио де Жанеиро

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.