ŠAH

  1. opet me odrao Mrav, ali mi je uvek interesantno igrati s njim

  2. Pogledao sam partiju, ja sam lošiji sad od 90 posto vas ovde ali ti Žale si me razočarao

  3. Zadovoljstvo je samo moje, druže Zhajče.

  4. Zhajk voli kad neko dominira nad njim
    domino dama xDDD

  5. Je l' igrate šah zato što ne želite da dođete nespremni u penziju ili zato što premijer u ostavci igra šah sa stranim državnicima pa želite da se igrate "premijer protiv stranih državnika"?

  6. Бохор
    Pogledao sam partiju, ja sam lošiji sad od 90 posto vas ovde ali ti Žale si me razočarao

    :(

  7. Da i nama bude lakše zbog naših grešaka, evo šta je 19. igrač na svetu danas uradio.
    (pogledajte poslednji potez belog)
    https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/tata-steel-chess-masters-2016/3/1/3

    ovo je bilo 2+0 ili 3+0 partija, nije samo ova greska, crni je pre toga gresio poprilicno puno za partiju koja ne bi bila bas neki suludi blic. :)

    zajebi, ovi ljudi igraju bolje od komplutera kad nisu ove blic partije, tako da mozemo samo da se tesimo na ovo kad razmisljamo 2min pa damo topa :)

  8. Ovo nije blic partija, na početku valjda imali jedan sat i 40 minuta plus 30 sekundi za svaki potez od prvog. I dobili bi još neko vreme od četrdesetog poteza, ali nisu stigli dotle. Da je blic, pa i da razumeš grešku, ovako je kriminalno za njih.

  9. I da, ne igraju bolje od kompjutera nikako :)

  10. jebi ga, onda su bas fino zasrali... mogo je beli da nastavi, kako su krenuli dao bi mu ovaj drugi kraljicu slucajno :)

  11. Štos je u tome što je još beli imao više vremena pogle sat desno:)

  12. nemoj boh da diras zajketa igra mrav ovo bas fino

  13. Haha amateri :) Mislim da je hteo da pomeri topa (nadam se bar da je to), pa bi mu sledeći potez bio da pomeri pešaka napred, ali zaboravio čovek da nije odigrao topom. Izlapotina.

  14. ajde neko jednu a pusti ove gluperde

    al na 10+0 ne mogu dugo da razmisljam gresim posle 13-14min xdd

  15. aj sad cu udjem tamo izazovi me

  16. cek jesma te ja dodo tamo

  17. nemam pojma brate kolko puta da objasnjavam da sam haker becmesko pseto sam ja

  18. ajde dusane jebote osecam se ko da cekam pleja i pavlovica hehe

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.