ŠAH

  1. oćete turnir?
    i preko chess cuba molim vas, chess.com ima mnogo šugav interfejs

  2. Mrav i jeste mator :) Barem je matoriji od pseta, za godinu. Ako neko hoće, tu sam još pola sata.

  3. hahahah peri di platapus jebeni

  4. Peri platapus jebeni hahaha

  5. zar nije boksor uginuo ili tako nešto?

  6. Ako nekog interesuje kako je to kad zvanični svetski šampion izgubi zato što nije znao koliko vremena ima
    https://youtu.be/S2clwhqlmYk?t=3m
    negde od 3:00

  7. i mene je mrav odvalio..

  8. Jebiga, mene odvalili Truć i Apofis. Bitno da se odvaljuje.

  9. sutra revans ali ranije sad bio mrtav umoran opasni padovi koncentracije mi se desavaju

  10. pseto posalji link ako ces protiv mene, ne treba ti jaka koncetracija

  11. pseto88
    sutra revans ali ranije sad bio mrtav umoran opasni padovi koncentracije mi se desavaju.

    Volim kad neko muški podnese poraz i ne traži izgovore. XD

  12. Ako nekog interesuje kako je to kad zvanični svetski šampion izgubi zato što nije znao koliko vremena ima

    фактички то јесте тачно, али је више изгубио зато што није знао правила око додавања времена.

  13. Tako je Pseto mene pobedio nisam ni gledao u vreme i on kao haha ćutao

  14. фактички то јесте тачно, али је више изгубио зато што није знао правила око додавања времена.

    Faktički ti jesi u pravu, ali faktički ni ja nisam pogrešio. Izgubio je zato što nije znao koliko vremena ima. Zato što nije znao pravila oko dodavanja vremena na tom turniru.

    A i neozbiljan je to svetski šampion kad odlazi na jedan od najjačih turnira tokom godine u meč protiv jednog od najboljih šahista na svetu (Topalova), a ne zna koja su pravila oko dodavanja vremena. To je kao da ja igram protiv tebe, a ti mi ne kažeš koliko dugo partija traje.

    Primetićeš da sam u ovom primeru ja svetski prvak, a ti Bugarin.

  15. A i neozbiljan je to svetski šampion kad odlazi na jedan od najjačih turnira tokom godine u meč protiv jednog od najboljih šahista na svetu (Topalova), a ne zna koja su pravila oko dodavanja vremena. To je kao da ja igram protiv tebe, a ti mi ne kažeš koliko dugo partija traje.

    Јесте неозбиљан, али правила на том турниру су потпуно нетипична и само се тамо игра по таквим правилима.

  16. e i ja bih, na čemu ovo igrate? ja imam nalog na chesscube.com..

  17. može li me neko pobjediti??? lol
    za sada 7:0 sa Vama

  18. U tačno 17h počinje poslednji jak turnir ove godine. Učestvuju desetorica igrača, od kojih je 8 u top 10 na svetu, a najlošije plasirani igrač je 20. na trenutnoj live listi. Pa ono, ko je zaludan da isprati :)
    https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/london-chess-classic-2015/1/1/2

  19. Mogu sa tel da gledam? Z3 je u pitanju.

  20. Haha znam da je Z3, ceo sajt zna :) Poteze svakako možeš, ne znam za ovaj lajv striming gde komentarišu partije, ali pretpostavljam da možeš.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.