Prijava

Ti ko da si od juče, olle

Jebote sad razmisljam kako bih voleo da imam rodjenog brata, to je maltene ti puta 2, jos ako ste blizanci, jedna dusa 2 tela, pa sta bi radili suzu pustam evo sad, ovako treba da nadjes prijatelja koji ti je najslicniji koga mozes stvarno da nazoves BRATE tizno je sve to

Da, al nas dvojica nismo jednojajčani, brate, ono, to nas je do jaja sprečilo da testiramo vernost naših devojaka (dugo silazni akcenat na prvom "a")...ali imamo veoma slične glasove lololo:)

EDIT: To me podseti kad smo pre sto godina išli na neku svirku zajedno i njegova tadašnja riba ga zove na fon, ja se javim umesto njega i kažem joj da ništa od svirke i da ostane gajbi to veče, phahahhaa baš sam je mrzeo, Kristina se zvala

Што, да нисте браћа без гаћа?

Taj momenat, kad sam se javio na fon bila je

TAČKA BEZ POVRATKA

@Paun

Jok, bre, bila neka nebitna svirka u nekom klubu, šta ti je...

http://vukajlija.com/forum/teme/68927-moja-tacka-bez-povratka-nije-roman-usrane-bacic-alimpic?strana=2#post_3382313 haha sad tek sam video da pise ,,bili su nam na rodjendanu,,...prilicno prerazlicito izgledate za bracu uopste a pogotovo blizance xd

Braca je povukao na komšiju, šta da ti kažem:)

to sto pricas sada vrlo komplikuje stvari jer je tata mozda komsija a komsija tata i jos sto nekih zackoljica

inace moja tacka bez povratka je kada sam prvi put sunuo

Тхе Форестер
Шоми дај ти неку потресну анегдоту из пакла блокова која је направила од тебе ово што си данас!

ако се сетим писаћу.
ево нпр. забо ме дуњићев брат и чекао да види да ли ћу да узвратим, међутим било их је једно 20 са стране који су гледали са буловима, стафордима и са ко зна чиме за појасом и у џеповима. не знам да ли би улетели јер би било прејадно да цела група нападне једног лика, ал шта знам шта би се десило ако би га добио. после сам хтео као нешто да се светим ал су ми рекли да браћа имају 78634325 процеса у току и наравно армију иза себе. иако то не би ишло лично преко мене, опет би ја био даље на удару и онда би се то тако вртело до краја, тако да сам тада одлучио да фолдујем. фил ајви је реко да треба знати када фолдовати у својим тридесетим, а ја сам то сконтао у својим раним двадесетим

...i odlutasmo sa teme.

Ajde, pseto, barem ti imaš makar jednu "tačkicu bez povratka", ajmo, vrati nas na pravi kolosek!

ED: Ok, hvala, ajmo dalje.

pa vratio sam brt sta oces

moja tačka bez povratka je bila u trenutku kad sam počeo da provodim malo više vremena sa svojim bratom, da izađemo pokenad zajedno, da otputujemo negdje :))

braća do grOBA

Voleo bi nekog brata od 30 godina, jebača.

edit: dio naše malopređašnje prepiske, ja ovde u tuđini mažem pavlaku na šnitu hljeba i posipam vegetu preko toga dok se oni kući dave od hrane:

ja: jesi li se najeo dabogda imao sto pedeset hiljada tona

brat do groba: hahah jesam
znaš ono kad se prejedeš
al ostane ona mala praznina u želucu
i odsječeš sebi komadić pice taman da to ispuni
e to sam uradio

Jbt ja nikome koga poznajem nisam rekao za Vukajliju, a ne da se dopisujem sa bratom jbt.

pa dobro Rasni nisam od tebe ni očekivao neku stvar uzvišeniju od baklje na Sirijca recimo xD

al dobro, ne bi valjalo da smo svi isti, pozdrav druže