Prijava

Šta od priloga najviše volite da stavite u pljeskavicu, belo, vešalicu?
Bez kog priloga ne započinjete da jedete roštilj?

Meni je pljeskavica bez luka kao Srbija bez Đurđevih Stupova.

http://s2.pinchstatic.com/images/recipe/4/7/5/1/1/9/i.1.mLfddLzFjATnWbPPjyddQmJC7Fb0HRZmDZMEEdUDVos..jpg

pls ban za spemovanje

Urnebes za pljeskavicu brt.

Ćevape najviše uz luk, mada zavisi kakvo je meso i da li uzimam već gotove, npr. uz neke mi je pavlaka odlična (sarajevski, banjalučki).

CapooN
pls ban za spemovanje
+1

ima tema

i na toj temi je konstatovano sledeće:

crni luk - dobar prilog je uz pljeskavicu

ljudi - vole ga, ali osećaju potrebu da naglase da vole luk i kako ga stavljaju uvek i svuda jer, očigledno, nisu pederi i jebe im se što posle smrdi iz usta, takav je mačo men život, ako ne možeš da istrpiš malo luka, ovaj surovi svet nije za tebe

Luk se podrazumijeva, a nekad pravim svoj sos: propasiram puno bijelog luka (1-2 glavice!), to pobiberim i krknem u pavlaku.

luka.moze i nesto kiselo.eventualno neki kecap.
jesam!peder sam,stavljam kecap.
a i generalno sam pedercina.

cesto kazem stavite mi sve

Celtic propasira ljute glavice, čuvajte se, ljute glavice, hehehe

cesto kazem stavite mi sve

Ja kažem "pošto su prilozi? :D :D :D" i kad oni kažu džaba, tad ja kažem "XAXAXA Pa dajte mi onda kilo luka xDDDD"

ја им често кажем: лепи су вам прилоги

inace jel ovo neka anketa?xdddddddddddddd

Ja kažem "pošto su prilozi? :D :D :D" i kad oni kažu džaba, tad ja kažem "XAXAXA Pa dajte mi onda kilo luka xDDDD"

dajte mi sav luk ahah i onda istrose sve i rezhu opet i sve hahah

ja uvijek pokažem prstom na neki sos i kažem: ''Daćete mi ovo...'', jer ne znam kako se tačno zove, a ukusno je, i nema puno luka unutra, siguran sam da Seltik ne radi u toj ćevabdžinici

Сецкани лук, купус салата..
Фалафел не могу да замислим без цвекле и рендане шаргарепе, хумус и тахини стандардан

da li su to humus i Serđo Tahini postali mjerilo dobroće jela xDDDD

Rađarde, volim ga zabiberiti, ko ne voli?
Sanitarni, nisi peder, more kečap preko mljevenog mjesa uvijek.
Grofe, glavice te ne ubile :-)

Серђо Тахини најгора марка, све патике им бушне после месец дана тако да не ххД