Prijava

Sta zelite od priloga?
Sve
Stavi mu plazmu i dzem majku mu jebem

Aha bio je ovaj skeč već.

Kako falafel i humus i tahin, to je kao da jedeš isto jelo, koji kurac, moraš malo napraviti kontrasta, npr. uz falafel neki celticov sos sa bijelim lukom jer se slaže uz čikpiz (tako Gordon Remzi naziva leblebije zipa kretena jebote ne zna kaže leblebije)

u pljesku pavlaka kečap i urnebes, eventualno kupus. luk je fuj po mom mišljenju kad je sirov, može se jesti samo u čorbicama nekim kad omekša i nestane i stopi se u to

Majakovska
u pljesku pavlaka kečap i urnebes, eventualno kupus. luk je fuj po mom mišljenju kad je sirov, može se jesti samo u čorbicama nekim kad omekša i nestane i stopi se u to

Kad debeli ljudi počnu da pričaju da im je luk fuj. A i ti, Nebitna, što kenjaš?! Garantujem da ne prihvataš roštilj bez pavlake i majoneza, još kažeš "Pojačaj!"

EDIT: Prevideo sam da si napisala da voliš pavlaku. Ok je, pišeš donekle u skladu s kilažom.

pa nisam rekla da je kupus fuj? rekla sam da kupus stavljam ponekad, luk mi je fuj. majonez isto ne podnosim

lol editovao si sad. ne vidim kakve veze ima da li je neko debeo s tim koje dodatke voli, od svih se otprilike jednako gojiš

I ubeđen sam da ne voliš da jedeš među ljudima? Sad reci da te nije malo sramota da jedeš među ljudima, i bićeš najveći lažov na sajtu!

?
što bi me bilo sramota da jedem među ljudima? je l' me troluješ? :D

ne vidim kakve veze ima da li je neko debeo s tim koje dodatke voli, od svih se otprilike jednako gojiš

Odlična ti je logika. Svež kupus, parajz i zelena salata su isti kurac kao urnebes, pavlaka i majonez. Nećeš ti smršati skoro.

ne mogu da verujem kakav razgovor vodim, ali ajde. rekao si da lažem da ne volim luk pa sam rekla da ne vidim što neko debeo ne bi mogao da ne voli luk i majonez (?)
koji je tvoj problem uopšte, ostavi me na miru

Majakovska
?
što bi me bilo sramota da jedem među ljudima? je l' me troluješ? :D

Gotovo se može reći da je aksiom da debeli ljudi, žene pogotovo, ne jedu javno. Znam takvih nekoliko primera, tj. znam nekoliko gabaritnih riba koje nikad nisam video da jedu, a kad dođu kuči - što bi Pezos prelepo kazao - ližu vrata frižidera.

nemam problem s tim, jedem napolju kad i ljudi s kojima se družim. drug i ja smo baš jurili one kupone gde možeš da jedeš u nekim kul restoranima s fazon 75% popusta kao deo neke promocije, volim da kuvam i često kuvam za druge ili mene neko zovne, ili me odvuče u MEK, ili šta već.
kapiram da su ti odvratne debele žene, ali možda treba da naučiš da se ponašaš civilizovano i prema ljudima koje ne želiš da jebeš i ne lepiš im odmah neke etikete na čelo jeeeebote ne mogu ni da napišem koje priloge volim bez da neko od vas smarača krene da me davi

аксиом#71209361

debeli ljudi, žene pogotovu, ne jedu javno

моја књига је богатија за једну ставку

Voleo sam tartar sos dok Leprikon nije svršio u tartar sos kod Srne i Tračice od tada ne volim tartar sos.

моја књига је богатија за једну ставку

Булшит. Дебеле жене стално једу некаква срања, без обзира било то јавно или не.

Nebitna, shvataš pogrešno. Ranije sam pisao da sam na 115 kg, i da imam ozbiljnog viška. Debeli ljudi u najvećem broju slučajeva krive genetiku za svoje stanje. Donekle to ima smila, ali parafrazirano - postoje ljudi kojima telesni sklop i hormonalni panel omogućava i da se bez nekog gledanja hrane čime žele. Moj rođeni brat npr. ima odličnu genetiku - x frame, veoma široka ramena i kad je sa mnom trenirao, nije ni mnogo obraćao pžnju na ishranu, strašno se razvijao. On ima genetske predispozicije da bude dobro građen. Ti, ja i mnogo ljudi sa sajta imaju lošiju genetiku i period nepaženja na ishranu ih može nagraditi lepim viškom u stomačnoj regiji (ono kad ti rekoh da si spojler flegšip).

Dakle, debljina je najčešće posledica a ne uzrok. Stoga, svim debelim ljudima treba nabijati pritisak da su debeli, naročito ako su to sebi dozvolili u mladoj dobi. Vukajlija, koja je odavno prevazišla rečnik slenga, treba da ima društveno odgovornu delatnost, a ja u tome vidim priliku da podjebavam debele kolege da odluče da promene život. I meni je preko kurca kad mi kažu da sam debeo, ali neka mi govore - za moje dobro!

s majonezom mogu i govna da jedem