Prijava

Ja znam jednom kod srednje uteka sam sa jednog časa bio i nijesam ima pojma đe ću pošto ovaj drug nije uspio da utekne i onda sam blejao vamo kod kioska sa roštiljem i kaže mi ova što radi tamo da ova jedna mala debela iz mog odjeljenja svaki dan dođe i smara da joj stavlja majoneza više i ono, nije njoj žao da joj stavi toliko, nego kaže sve sa strana kaplje i kad zagrize ono, pola joj izleti po faci lol... Jednom sam kasnije baš obratio pažnju kad je kupovala i brate znaš ti koliko to sa strane izađe kad zagrize cijeli obrazi joj se umajoneze lol fazon pola one boce majoneza zavšri u tom sendviču ili pljeski, šta već jede nmm pojma

ja sam ljuta glava sta god da radim zato radim sve i idem svugde a vi ste mekane glavice koji tripujete da cete odjednom biti ljuti ako odbijate ici u mek i slicno,kao sta pijes taj sok uzmi pivo ahah ae pali nemoj da ti shutnem chmar degenko mali

- Alo, jel se čujemo?
- Aaahhhh... Pffff...
- Šta ti je brate?
- Ma ništa, pojeo sam falafel sada, jedva dišem...
- Jel Ribok?
- Serđo Tahini brate, Serđo Tahini...
- Auh, pa to je onda skroz odličan falafel!!!

celtic

Sanitarni, nisi peder, more kečap preko mljevenog mjesa uvijek.

znaci mi ovo brate.
vec sam mislio da sam zastranio.

Фалафел не могу да замислим без цвекле и рендане шаргарепе, хумус и тахини стандардан

eh, kako su naši stari znali da kažu u šali: falafel bez humusa i tahinija ko žena bez dupeta ;))

ollanik

ja sam ljuta glava sta god da radim zato radim sve i idem svugde a vi ste mekane glavice koji tripujete da cete odjednom biti ljuti ako odbijate ici u mek i slicno,kao sta pijes taj sok uzmi pivo ahah ae pali nemoj da ti shutnem chmar degenko mali

!

Kolega Ollanik u Meku - tvrd je

jel odbijate piti sokove na slamcicu?

ja sam ljuta glava sta god da radim zato radim sve a vi ste mekane glavice koji tripujete da cete odjednom biti ljuti ako odbijate ici u mek i slicno,kao sta pijes taj sok uzmi pivo ahah ae pali nemoj da ti shutnem chmar degenko mali

+1000

Znam lika koji jede urnebes uz pljesku a nosi kacigu kad vozi bajs... al ono fazon u farmerkama je ali stavi kacigu strah ga da se ne povrijedi uh uh hahahahaha

jel odbijate piti sokove na slamcicu?

Ja kupim uvijek ono veliko pakovanje slamčica i kad god pijem sok kući pijem na slamčicu. I čokoladno mlijeko pijem na slamčicu isto i mnogo sam ljut.

EDIT: Zdravlje ulazi na usta, a ne ljutina, tako da nema veze šta i kako unosiš ostaješ ljut. Ljutina izbija iz kurca i muda i ništa to promijeniti ne može.

to je to,clan xd

Ja kupim uvijek ono veliko pakovanje slamčica i kad god pijem sok kući pijem na slamčicu. I čokoladno mlijeko pijem na slamčicu isto i mnogo sam ljut.

takodje...mogu igrati lastis sa klinkama i slusati barbi grl i biti preljuta glava i dalje

Мјок, кола и гурманска, кола уз фалафел..добра је кад се наједеш ко стока напијеш се да подригнеш и да те не боли стомак касније.
Јебеш пиво, зачепи стомак и после се телиш од болова у стомаку хД
Пиво само на гладан стомак хД

http://sketchtoy.com/66322823 - prosječna "ljuta glava" sa vukajlije van vukajlije

ne bi se slozio,prosecna ,,ljuta glava,, bojkotuje mek jer sam po sebi nije ljut a jako hoce da bude pa odbija da radi ,,neljute stvari,,

A ja sam mislio da ka vole da idu u mek ali kad nijesu na vukajliji onda ne vole da idu

ПЉЕКА
Љ
Е
К
А

МИЛЕРАМ
И
Л
Е
Р
А
М

КУПУС
У
П
У
С

БЛАГИ
Л
А
Г
И

КЕЧАП
Е
Ч
А
П

МАЛА
А
Л
А

КОЦА
О
Ц
А

ЛАЈТ
А
Ј
Т