Prijava

Potpuno nebitno.

Било би занимљиво да на неком окупу крене овако, да опет Вукајлија заврши у Дневнику у пола седам лоло

ali je generalno jako debilno tako nešto napisati.

http://i.imgur.com/KTqyQFQ.png

Mani se filozofije, stvar je vrlo prosta, ja dođem i kenjam za lupam tvoju pokojnu baku, ti mi jebeš mater. Ti kenjaš za rosonerija, ja ti jebem mater

какав... магарац.

Dnevnik je samo u pola osam. :)

Ček, neko se ubio zbog priloga za roštilj?
Šta pričate bogvasjebo?

Постао сам дислексичан јбг..Пола седам, пола осам... Свашта нешто ме зајебава ххД

Чек, нешто ми Вокаси причао за њега, давно то беше, да ли се он оклизнуо са Бранковог моста па пао на бетонирану обалу или је намерно то урадио??

Jel to opet serete pred putinkom o samoubistvu mamlazi degenerični, šaljite jedni drugima PVTove a ne da kenjate ovako.
Retardi šta drugo reći.

Mani se filozofije, stvar je vrlo prosta, ja dođem i kenjam za lupam tvoju pokojnu baku, ti mi jebeš mater. Ti kenjaš za rosonerija, ja ti jebem mater

Već sam ti rekao da je to savršeno ispravno razmišljanje.
Kad smo kod moje bake žena se obesila i obesila sestrino dete takođe. Posle se sestra razbolela i sada je u duševnoj bolnici. Reč je o sestri od strica Jeleni Nikolić, devojačko Bajić, Kozarica, Vladimirci guglajte slobodno ima nešto na netu o tome sigurno. Mene bole kurci, shvati to. Ne patetišem, ne kenjam, Rosa nisam pomenuo, jebe mi se za tvoje mišljenje jednostavno mi je dosadno a ti ne čitaš šta pišem nego buktiš mi tu i sedmi put ponavljaš nešto sa čim se slažem.

Ne vidim šta je čudno u tome što se slažem sa tobom, to je sasvim prirodno jer sam tako u pravu.

AJDE PRESTANI JEBENO DA KENJAS PLS
Ako neko kaže smeta mi da se pise o tome i o tome naravno da neces pisati. Jedno je podjebavanje gde se zezamo a ovo je nesto sasvim drugo.

E a sad stvarno ko se ubio jbt? :o
Pavlaka, luk, tucana

ovo je otišlo u vrlo lošem pravcu.