Prijava

deky_aod
Šomi joj ladno napisao oproštajno pismo. Ako se nebitna okači koje je to samoubistvo po redu na vukajliji?

ako se ikad sretnemo imaćemo i ubistvo

Nisu dovoljne reči...

Uz pljeskavicu uzmem 5 ćevapa za prilog.

ako se ikad sretnemo imaćemo i ubistvo

Je l' to avangarda sajta ubija Cukiće zbog zadiranja u tabue?

Ili ti možda smeta što imam previsoko mišljenje o sebi a premalo o samoubicama?

Ili si samo vickasta jer za ubistvo dekya kao takvog robijaš sa džogerom u pički 1/1.

Lažni moralisti i kvazi avangarda PU! Jedan dan joj doniraš šampon protiv vaški i lopatu za vađenje Kolubare iz kuće drugi dan požele da te ubiju jer imaš drugačije mišljenje.

Koliki debil treba da budeš da godinu dana tovariš mrtvog čoveka na jebenom forumu

Nelol ti je priča Deky ok

šampon i lopatu ću ti vratiti rado
i ne morališem, već samo koljem za ono što direktno mene pogađa ok?

Pomenuo sam dva puta za godinu dana, ne tovarim nikoga. Nemam lepo mišljene o samoubicama. Ti imaš?

Бохор
Nelol ti je priča Deky ok

naravno da je nelol brt nema ništa lol u vezi debelih devojaka, samoubica i lažnih moralista. ok?

Nemam lepo mišljene o samoubicama

Kako neverovatno debilna stvar za reći, što je i za očekivati od tebe jer si plitak ko gorski potok. Pogotovo jer verovatno nemaš pojma šta je konkretno tog čoveka nagnalo da oduzme sebi život, kao ni bilo kog drugog, verovatno nikad nisi iskusio ni dvadeseti deo onoga kroz šta su prošli. Instinkt svakog živog bića je da preživi, što znači da treba da ti se dešava nešto veoma loše i zlo, i da nema izgleda da će se situacija poboljšati da bi odlučio da oduzmeš sebi život. U redu je da kažeš "ja se nikad ne bih ubio", jer i ja to mislim sad za sebe, ali da sutra izgubiš sve udove recimo, nema šanse da ne bi imao takve misli

Ova prva recenica me podseca na klip jedan milion od zvognja i zreo si ko jabuka u prolece, nemam snage da dalje citam.

Владимир Путин
šampon i lopatu ću ti vratiti rado
i ne morališem, već samo koljem za ono što direktno mene pogađa ok?

Sviđa mi se kako razmišljaš, dobro je to, boriti se za svoje.

boli me kurac šta ćeš kenjati o čemu, ali dok diraš nekog ko meni znači pogotovo u ovakvoj situaciji, imam potrebu da te odrobijam

к, к

иначе морају да се склапају боје, то је главно. месо + парадајз/паприка, лук, кајмак, купус/зелена салата

https://maturskiindija.files.wordpress.com/2014/05/indija-zastava.jpg

#индиа#пакистан

Kako neverovatno debilna stvar za reći, što je i za očekivati od tebe jer si plitak ko gorski potok. Pogotovo jer verovatno nemaš pojma šta je konkretno tog čoveka nagnalo da oduzme sebi život, kao ni bilo kog drugog, verovatno nikad nisi iskusio ni dvadeseti deo onoga kroz šta su prošli. Instinkt svakog živog bića je da preživi, što znači da treba da ti se dešava nešto veoma loše i zlo, i da nema izgleda da će se situacija poboljšati da bi odlučio da oduzmeš sebi život. U redu je da kažeš "ja se nikad ne bih ubio", jer i ja to mislim sad za sebe, ali da sutra izgubiš sve udove recimo, nema šanse da ne bi imao takve misli

Vukajlija

boli me kurac šta ćeš kenjati o čemu, ali dok diraš nekog ko meni znači pogotovo u ovakvoj situaciji, imam potrebu da te odrobijam

Malo flejmuješ sad bez potrebe i ne kapiraš kako stvari funkcionišu. Kažem ti ponovo da je to ok razmišljanje ali je generalno jako debilno tako nešto napisati.
Iskreno, visok nivo debilnosti ili dokonosti je potreban za konstantno drkanje nebitne npr. ili za zajebanciju sa samoubicama ali realno debeli ljudi su bljak a samoubice, pa, ne znam šta da ti kažem a da se ne uvrediš, ali nadam se da u paklu postoji specijalno mesto za njih. Ako pakao, ili raj, nebitno, ne postoji i ako će se naše lešine samo jednog dana rastočiti na svilenu oblogu kovčega onda je iluzorno pričati o mrtvima kao da su ikada i postojali. Dozvoliti da prošlost upravlja sadašnjošću, budućnošću, kao sila a ne kao poučna misao je debilno.

Ajde ne jedite govna na temi o krastavcu, kajmaku i majonezu.

Vukajlijaši.