Prijava

Mi imamo karadjordjevu sniclu jbg

Hahahaha originalna bosanska kuhinja, ćevapi i bureci, tata Suljo vas ponosno gleda iz džehenema. Mi imamo pijanog šarana buraz, cela KuK ga zove srpski šaran, pitaj Habzburgovce šta jedu svakog velikog petka

Sva govna koja mi iz RS iseremo idu u Savu ili u Drinu, a onda to sve u Dunav i kad dodje poplava onda se naša govna izliju po vašim oranicama.

Ne ide ti geografija Rasni, irigacioni sistemi idu iz Dunava i Tise uzvodno od ušća sa Savom, u Srbiji uglavnom iz Morave i drugih reka, vaša govna idu Bugarima

http://vukajlija.com/forum/teme/69278-izbori-2016?strana=162#post_3495805

Koja bosančeroska prozivka. Izašao sam iz pećine, glup sam ko kurac, izigravam mrcinu, sada ću otići na sajt vukajlija.com i onda ću vaše majke hraniti kurcem. Hehehe kako sam samo moćan, evo kurac vašim majkama ahahaha koja ubitačna prozivka.

Bolje se hraniti i kurcem nego gibanicom auahhahahaha

Hahahaha a poseban nivo bosanštine je što Bosanci prozivaju Srbe na sajtu koji je napravio lik iz Banata

Znamo da su Bosanci više navikli na kurac hahahaha

Đed mu je iz Krupe na Vrbasu.

Koja bosančeroska prozivka. Izašao sam iz pećine, glup sam ko kurac, izigravam mrcinu, sada ću otići na sajt vukajlija.com i onda ću vaše majke hraniti kurcem. Hehehe kako sam samo moćan, evo kurac vašim majkama ahahaha koja ubitačna prozivka.

Dobio je kurac jer tako kao i ti, dođe i sad on baca fore 'jao kako sam kul i zajeban'. Vidiš da se mi napušavamo međusobno, vozamo se lagano i prekraćujemo ovaj tmurni dan i onda on kao neke pošalice ubacuje. To je onaj tip ljudi što čeka da ostali obore lika i onda skoči i on da šutne koji put u rebra. Pičketine.

Al mu je čukunđed sa Starog Vlaha

Skočko ispao si degenko brt

Skočko ispao si Bosanac brt

+1

Ej Srbija je zemlja sa džamijom koja ima najviše minarete u Evropi ahahhahaha
Ovo se ne zajebavam, mislim zajebavam se ali je podatak tačan.

Jeste, viši minareti od Aja Sofije, brao care

Aja Sofija je pravoslavna džamija, ne računa se.

Бохор
Skočko ispao si degenko brt

Ko ga jebe, šta se on ubacuje koje pičke materine, on je kao neki humordžija, ide okolo po forumu i prosipa gluposti i trpa se gde ne treba. Mrš tamo.

haha glupi srbi gde su vam mujo i haso gluperde jebene