Pitajte ovoga ispod, al pre toga odgovorite onome iznad 6

  1. jok bre pedjolino. Ustala sam u 9 ucila do 12 sad skuvala kafu i namerno dosla ovde da luftiram mozak.

    el dolazis na vuku zbog odredjenih osoba ili onako..zbog definicija? :)))

  2. Više ne znam ni sam... sad valjda više zbog ljudi :)))

    Koliko def. pročitaš dnevno orijentaciono?

  3. pa evo do sada sam procitala oko 30 ak..valjda cu jos toliko i za danas dosta :)

    da li posoji neko cije prisustvo na sajtu ne podnosis ili su ti svi dragi?

  4. Svi su mi dragi... :licimur: :)

    Šta bi moglo da se desi da više ne dolaziš na Vukajliju...?

  5. Bilo je ranije par ljudi koji su bili bezrazložno neprijatni (možda jedan ili dvoje), sada ne :)
    Jel ti imaš više pozitivnih ili više "smarača"?

  6. 60:40 za pozitivne mada je smaraca svakim danom sve vise :))))

    da li razmisljas nekad da promenis avatar?
    @minze samo da mi pukne film i to je to :)))

  7. Ne.

    Koji praznik najviše voliš?

  8. Ne znam. Valjda bozic, zaista ne znam

    koju pesmu smatras najtuznijom?

  9. "Sve ljubavne pesme su tužne"

    Zašto me više ne banuješ?

  10. zato sto ima previse ljudi tamo i svaki put kad ocu da te banujem ja banujem nekog drugog iz nehata :)

    Kako uspes da napises nedeljno toliko definicija zaboga? odakle ti inspiracija?

  11. Pa smanjio sam dosta (tu sam sa prekidima skoro 3 godine, pa uproseči), a valjda na "iskustvo".

    Kada se završava "januarski" ispitni rok?

  12. 15 februara mada ja i ne izlazim na taj rok...tj imam samo jedan neki ispit koji cu roknuti..tako da..strasno...

    zasto nisi teo da budes mod (za tigra) a ako neko drugi dodje da li bi voleo da budes mod?

  13. Nemam vremena, ni energije za tu funkciju, a bio bih strog ali pravedan!

    Da li ćeš "uzeti učešća" na FEST-u?

  14. Hm ja se nadam da ocu :))) al mora da vidim repertoar jos...

    da li si isao nekad na maskembal (ovde u hrvatskoj su maskare :)))

  15. Nisam, ako se ne broji učešće na izboru za miss (na letovanju u Hrvatskoj sa izviđačima i to Zemunskim), ali ja sam tada imao 8 godina, a ostali su bili odrasli muškarci, pa nisam imao šanse, jer su se oni mnogo više glupirali (našminkale me moje tetke, a bio sam "lep k'o devojčica").

    Kada se vraćaš?

  16. Nadam se 15 ali nadam se :)))

    Kad si poslednji put gledao crtani film?
    (mora da kazem-ocenjivala sam prvi put u zivotu postere..ono je tuga bozija..ja bi pola pobrisala..)

  17. Pre neko veče sam na Jubitu gledao neki iz detinjstva :)

    Jel bi bila ti mod?

  18. pa nisam razmisljala o tome...mislim da ne..u stvari mozda bi a mozda i ne ako bi bila bi samo da nerviram one koji me ne vole hahahahahha :))))

    isto?

  19. Ne bih bio nikako... nemam ja kriterijume i autoritet dovoljan za te stvari :)

    Jesi li osvetoljubiva?

  20. boze naravno da da! :)))

    el ti delujem kao dobro bice? :)))

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.