Brzo, ali nesigurno

  1. Trojka Teova za prvo mesto u grupi hahaha

  2. Šomi trebao si to minus igrati, rekao sam ti :-D

  3. Sta je s ovim.islandjanima 6+, 66 min

  4. Kako me prelepo jeba teodosić, na jednom tiketu samo on za poen, na drugom opet samo on za asistenciju, a 5 je imao na poluvremenu. Pa lol.

    Ništa, 'ajmo jovo nanovo, rendolf, meli, šved i ajon.

  5. Koji kurac lacio pa jebo mater

  6. lečki_mrav

    Je l pogodio iko išta od Evrolige do sad? A da je okačio ovde pre početka, naravno.

    Ај да пробам ја сад, плусеви на Рајса и Калатеса.

    Иначе, узео сам Колисона од оних твојих предлога синоћ и спојио са Драмондом, ушао је прелако у плус. Таман покрило што сам испратио оне мвп предлоге, омашили људи све.

  7. Бох, тачно сам знао да неће доћи кад си оно написао, зато и не волим да качим овде шта играм :д

  8. Dajte još el predloga, 'ajde, 'ajde.

    Evo uzimam stecov predlog za kalatesa, iako mislim da je mrtvak i da je totalno van forme, al' šta ja znam, trebaju mi još dva.
    Rajsa neću jer imam šveda, inače bih i njega.

  9. Ma i ovi ostali su bili na dobrom putu, ali šta kad niko nije premašio 30 minuta, sve ubedljive pobede, a trebalo da budu gusti mečevi.

  10. http://i.imgur.com/LOvZX57.png

    Ево да се вадимо мало :д Мада ми је жив и даље тикет са скоковима и асистенцијама, Ханга дошао лагано плус. Мачиулис и Швед смрде овде, у Калатеса и Фелдина сам прилично сигуран.

  11. Цоа, немам баш неки претерано добар аргумент за Калатеса, али чини ми се да је у Арени промашио све што је шутнуо, па контам могао би сад да се искупи.

  12. Pa tacno treba jebati majkune koji se i dalje klade

  13. Сконтао сам да се, кад год окачим тикет овде шанса за пролазак тикета смањи за бар 40%.

  14. evo da prizovem iks na kraju tekme valensija atletiko bilbao

  15. Prizovi iks na lacio pls

  16. Valensiju sam tukao keca preporodili se ljudi

  17. evo da prizovem iks na kraju tekme lacio sparta prag

  18. Јунајтед - Ливерпул 2-3
    Севиља - Базел 1-1 и 2-4

  19. naravno barsu prenose na sk2 koji nemam

    delaney manje inace

  20. mene nešto vuče Bazel dvojka, ne znam što ali me vuče

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.