Brzo, ali nesigurno

  1. Јеботе, граница на Колисона у максбету 16,5, а квота на плус 1,7 -.-

  2. Pa kažem ja :) Sad ću da gvirnem malo njihove granice.

  3. Nemojte me jebati venecuelčani i isćandjani jebeni crveni kartoni aaa

  4. http://i.imgur.com/6v6uV19.png
    Могао бих ово да пробам, свиђа ми се што ми се враћа улог ако промашим један, а није лоша исплата за сва четири поготка. Е сад, ако промашим два или више, јебига.

  5. Можда је непаметно играти плус на двојицу из истог тима, али нису им превелике границе, а утакмица би требало да буде ефикасна. Ставио бих можда Јокића, јер игра против Филе, али колико сам приметио, у последњих пар утакмица му нису баш добри проценти шута.

  6. Ja sam se kod Jokića plašio minutaže sad kad je Nurkić počeo da igra. Ali Filadelfija stvarno loše brani centre. Jedva sam se zaustavio i Dirka da odigram plus na granicu 22.5, samo zato što sam video da je u mocartu granica 20.5, a sad vidim u maksbetu 23.5.

  7. Уплатио сам то што је на принту.

  8. Jebote još 2 para i okačio sam prolaznu kvotu 22 na temu ! Ahahahahahah idemoooo

  9. Ovde je trebalo da padne barem dva gola na poluvrenenu, najgore je sto od 70 opasnih napada, 3 su suta, a nijedan u okvir gola. Jbg sh. Pusti za vikend neke parove da nam stavim

  10. Za vikend slabo sta ima, ali imam sedmicnu listu za 2 minuta slikam.

  11. Panć, solidan 4+ na Portugezu.

  12. Hahah ma opušteno brt, ionako će mi doći ova evroliga, pa neću u minusu biti.

  13. Smorio sam se, rusi me ako ne dodje

  14. Prvo su me nrtvi rusi odbojkasi srusili na kvotu 1.30, drugi tiket prolazi i foking venecuela

  15. Al imam na jedno poljake singlovano 1-1,3+

  16. Islandjani 4+ uleteli
    Oba islandjana tj.

  17. dobro, mozda mi izijemovanje ne ide bas najbolje(pa se papetmaster ljuti)ali zato imam prolazan tiket na hiljadu dinara

  18. HAHAH kako je zamrla tema nakon ovog tiketa
    http://i.imgur.com/Rmuztlj.jpg
    vkajlijase sramota da postavljaju svoje nedobitne tikete sa uplatom 50rsd hahah

  19. Ne nego nas boli kurac da radimo apload

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.