Brzo, ali nesigurno

  1. mnogo mi lose idu tiketi, siti me izneverio

  2. Možda bih i mogao, ali nema smisla jer će utakmicca biti blokirana u svim kladionicama. Doduše možda neće u onim manjim, al' šta kad neće moći da isplate.

  3. Ima kod mene neka lokalna, nikad se nije desilo da ne isplate. Nema cak ni ime haha. Nacrtana noga i lopta na listi.
    Tako da ono, sto se mene tice, uzmi.

  4. Deder Chule, proveri za Romu pre neki dan da l je bilo namešteno haha. Ne idu loše rezultati večeras.

  5. Pupet, proveriću ovih dana sa likom koji je zadužen za određivanje kvota u jednoj našoj kladionici da li može kontakt od njih, već sam mogao da stupim u kontakt sa njima pre 2-3 godine, ali sam već prikupio dovoljno informacija tako da nisam išao ka njima. Verovatno ću imati njihov kontakt već sutra, al' nadam se da će bar neko od njih biti u CG jer zbog posla koji rade često su u inostranstvu.

  6. samo kristal i bormaut palo gol gol pa jebem ti bre majku

  7. арсеналу све најгоре

  8. i mene su prodali jednom za 20 hiljada mamu im jebem

  9. Kakva kladionica štampaju tiket na papiru za salamu.

  10. e odmah sam otišao na open image in new tab da slučajno ne propustim šta te je sjebalo

  11. ahahahah šta je ovo sve te jebalo

  12. Žajk uzmi kući odštampaj tiket i ispravi šta si pogrešio kapiram da neće skontati jer verovatno nemaju proveru da l' je dobitan ili ne.

  13. Gambling Style Maradik hahaha

  14. Hahahahh ovo je pobedilo i ovu kladionicu u mom naselju :D

    Sprda se žajkara, sam je štampao ovo.

  15. Sad ću da ti proverim kvotu pa ako si sjebao račun da napišem:
    OJJ LOVAČKE

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.