Prijava

Univerzalna tema kojoj je cilj da tematski zameni ceo forum Vukajlije, da se ne razuđujemo jer nas je i onako malo.

Zabranjeno bilo kakvo zajebavanje, inače će je zaključati dežurni smarač, ko god da je.

Kul spot, al ne svidja mi se baš pesma... Ne znam što

A šta da radim kad mi škripi kvačilo? Ali škripi samo u pvih par minuta gradske vožnje, pa se onda razradi. I škripi samo kada se ubacuje u prvu i drugu (kada ga sporije puštaš), kad ga brže i kraće gaziš, ništa se ne čuje.

Da probam WD (imam utisak da baš kod papučice škripi), ili je to do sajle?

nemam pojma idi kod majstora najbolje

Ovaj Marjanovic kad bi igrao bar cetvrtinu i po u proseku imo bi svaku drugu tekmu dabl-dabl.

Sto se u Srbiji svi loze na Vajber, kad je realno najgora od svih tih instant mesandžing aplikacija. Teška, koči, a audio pozivi su neupotrebljivi zbog dileja?
Opet, svi je skoro koriste, pored x boljih alternativa.

Zašto?

E, bi Marjanovic, nije mi jasna ta fora u NBA gde neko ako je ruki sezonu, moze da bude i najbolji igrac, nece mu davati da igra.

Opet, trenutno ulazi kad njegov tim vec rastura protivnika, ne kad je gusto, pa izgleda da lako skuplja poene, ne znam kako bi bilo kad se lomi utakmica.

Da li i vaš grad još uvek ima novogodišnje ukrase?

E ko je to bolji od Vajbera? Ja nisam do sad teo smarta da nabavim, pa se zato slabo kontam..

A o cemu da pisemo celt?
O tome kako imas 15 000 evra platu i o kvatntnoj fizici ili o bozijoj cestici?

E ko je to bolji od Vajbera?

vatsap, skajp, mislim skoro svi drugi.

U jbt, 15 soma.. Gde ti radis, celte, da nisi neki drektor abtajlunga u rosu il novartisu

љоберски је

Vajber sranjo teško ok? Vacap za poruke i medije skajp za pozive poyz

Zasto je bolji Vacap od Vibera?

Zasto je bolji Vacap od Vibera?