Kosmopolitine pouke o moći TEMA NA KOJOJ MOŽE DA SE OBJEDINI SVE VEZANO ZA KOSMOPOLITU, NE ZATRPAVATI FORUM NOVIM TEMAMA INAČE BANUJEM, SAMO OVA OSTAJE OTKLJUČANA!

  1. a njemu lično je sad verovatno svejedno, jer ko zna kakav je ugovor napisao sa ajdidžejevcima, možda mu obećali po četristo sigurnih evra sledećih godinu dana, pa makar zarada na kanalu bila tri soma mesečno

    Šta konkretno da im radi? Da Sandra Afrikina bulja ispadne fotogeničnije?

  2. ne radi ništa, nego samo prenese njima pravo na zaradu od pregleda

  3. Nemojte lupati jbt... Pravi ima najave za emisije.

  4. LOL, I TATA BI SINE.

    Po meni dobar potez ako je prodao lepog dozu, jbg, ne može još premnogo da napreduje, tako da je sad bila baš na maksimumu. Nije da je Srbija (pa i Jugoslavija ex) tržište od 100m ljudi pa da može da očekuje mnogo jaču str. i veću cenu.

    Hoće da preimenuju stranicu u fazon Tonus leba, ko što su rasnijevu?

  5. ma ja procitao to pre 3-4 meseca, mislim da on vodi i dalje samo mu sad verovatno govore sta da reklamira, mozda i sta da pise itd. mozda ima ta firma zaradu ako postoji kakva ili sta vec a on dobija neki procenat sad da vodi to

  6. onaj pederko sa slike sa snimanja granda taj ima neku drugu stranicu, neka doza kreativnosti tako neko sranje pise...a ovaj sa doza lepog nece kao da se eksponira

  7. Nije Maglov admin dnevne doze lepog, već kreativnosti, piše da imaju dva sagovornika, ovaj sto je DDL i Visuala nije otkrio identitet

    EDIT:

    Ovo što Pez kaže

  8. Mi smo budale.
    Vukajlijaši drže Fb stranica za 500 k članova
    Napravimo jednu. Ujedinimo i prodamo
    Pantela
    Puja
    Lenjivac
    Zvonko
    Nastavite niz
    Mada kod Puje bi bio problem jer treba pregovarati sa Mylycom

  9. PuppetMaster

    Nemojte lupati jbt... Pravi ima najave za emisije.

    ovo je ko da si napisao "nemojte lupati, pa zvoganj radi kao domar u pinkovoj zgradi i za to prima platu"

    pričamo kako može zaraditi od klipova koje pravi bez konkretne mušterije, znači, zajebancije na svom kanalu

    PuppetMaster

    Radj, za svaki klip mozes posebno da otkacis kakve hoces reklame i da ih stavis gde hoces. Mozes reklamu na sred klipa, i da mora da prodje tipa 5s dok ne dobijes mogucnost skipovanja. Te su naravno skuplje od onih popauta dole.

    ne znam, brate, pale se te reklame selektivno, zavisi iz koje zemlje i s kog uređaja gledaš, kolko godina imaš i tako to

  10. pezos upravlja mylycinim zivotom, nece biti problena

  11. http://i.imgur.com/HH2ReTH.png

    http://visualinfinity.rs/

    2009. osnovana je stranica koja 2 godine kasnije postaje jedna od najvećih stranica u Evropi u oblasti sporta i koja nam je pomogla da opravdamo kvalitet kod današnjih klijenata.

    2013. nas angažuje Ringier Axel Springer samim tim kao i naš najveći medijski klijent.

    2013. godina se završila sa 15 novih klijenata koji do sada nisu prekinuli saradnju.

    Kako najbolje opravdavamo naš kvalitet? Našim klijentima.

  12. ne znam, brate, pale se te reklame selektivno, zavisi iz koje zemlje i s kog uređaja gledaš, kolko godina imaš i tako to

    Selektivno je koja ce reklama iskociti (podravka supe ili novi Hjundai), a ti biras kada i koja vrsta (popap, ona koja se ceka 5 i to...)

  13. ja sam bio ubedjen da je milica magnat u tim internet poslovima, ispada da je ona jebeni baloteli samo naspram ovih

  14. za fejsbuk rade fazon, imate dole s kim jos saradjuju, satro 12 miliona pratilaca na drustvenim mrezama, mogu da ti plasiraju sta hoce
    http://i.imgur.com/vqzBKn4.png

  15. Лукић
    Mi smo budale.
    Vukajlijaši drže Fb stranica za 500 k članova
    Napravimo jednu. Ujedinimo i prodamo
    Pantela
    Puja
    Lenjivac
    Zvonko
    Nastavite niz
    Mada kod Puje bi bio problem jer treba pregovarati sa Mylycom

    Ovo je ko sa državnim firmama, ne mogu da se prodaju jer su državne, al može da se ućari nekako na mufte, ko ume, ostali će zažmuriti na toliko jelte.

    ne znam, brate, pale se te reklame selektivno, zavisi iz koje zemlje i s kog uređaja gledaš, kolko godina imaš i tako to

    Ovo znam i ja. Toliko da one reklame npr. sa str. na fb možeš da selektiraš, da se reklamira u okolini bgd samo, u okolini prizrena samo, populaciji od 16-28 samo, i sl.

    Baš da ne bi nekom random Bugarštini iskakalo "masaže Nežne ruke, Svilajnac".

  16. DDL i Zvoganj su pravi primer da od nečeg što je dečija igra može da se postane uspešan i da se ostvaruju redovna primanja. Lepo je dok se ovakve stvari dešavaju jer sve su to "likovi iz komšiluka" i danas/sutra možda neko od vas tako ispliva i kupi Vukajliju i najzad od nje napravi sajt kakav može da bude.

  17. мулуца интернет могул, адмирка у скоро свим страницама које држе вукајлијаши
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    мулуца не зарађује ни од једне

  18. plaćala joj bre neka cvećara da im vodi stranicu na fejsu

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.